Новости

26-27 вересня 2020 року у м. Святогірськ за ініціативи управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації  та ГО "Моє покоління" відбулась підготовка 35 спеціалістів для реалізації проєкту "Школа відповідального батьківства".

35 його учасників та учасниць, серед яких була і методистка Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, представляли різні галузі професійної роботи. А саме: психологія, педагогіка, соціальні робота, виховна робота з молоддю.  Представники  громадських організацій, благодійних фондів, державних установ протягом 2 днів проходили навчання, щоб потім ділитися отриманими знаннями з батьками на різних платформах в містах та селищах області.

У  м.Святогірськ пройшов заключний етап проєкту "Школа волонтерства "Технологія добра"від Донецького обласного дитячо-молодіжного центру.

В українців споконвіку існує традиція взаємодопомоги, піклування про ближнього. Раніше таких людей називали доброчинцями,а зараз - волонтерами. Учасники школи волонтерства мали змогу отримати теоретичні знання і практичний досвід у різних волонтерських напрямках: масових заходах, благодійності, в медичній та екологічній сферах, тайм менеджменті, проєктному менеджменті,самообороні, комунікації та психології.

Друзі! Запрошуємо вас до участі у щорічному форумі для керівників молодіжних центрів Донецької області "Pro _ МЦ".

Тут ви матимете змогу поділитися досвідом, прокачаєти практичні навички та дізнаєтесь останні новини у сфері реалізції молодіжної політики в області.
На форумі ви дізнаєтесь, що таке МЦ, сінемологія, які нормативні документи повинні бути у вашому центрі, як планувати свою роботу, навчитесь організовувати та проводити акції та майстер-класи.
І звичайно буде море гарного настрою, вражень та спілкування з колегами.
 
Чекаємо саме на Вас з 09 жовтня по 11 жовтня 2020 року на базі відпочинку "Зелений гай", м. Святогірськ.
 
Проживання, харчування, та відшкодування квитків на проїзд здійснюється за рахунок організаторів заходу.
 

18-20 вересня в м. Вінниця відбувся   Всеукраїнський семінар-тренінг молодіжних працівників «Не конференція молодіжних працівників» в мега крутому Вінницькому обласному молодіжному центрі "Квадрат".

Заступниця міністра Міністерство молоді та спорту України Maрина Попатенко розповіла про проєкт Закону про молодь 3718. Пріоритетними напрямками роботи в якому будуть: розвиток молодіжних рад, розвиток молодіжних центрів, реалізація Програми "Молодіжний працівник",  розвиток громадських організацій . Було  багато крутих анонсів для молоді в Міністерстві молоді та спорту України та від Всеукраїнського молодіжного центру.

 

 

Донецький  обласний дитячо-молодіжний центр оголошує  on-line конкурс виробів художньої творчості – «Сувенір – оберіг» до Дня захисника України, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці.

 

Конкурс має творчі та соціально-культурні цілі і не є комерційним заходом.

 

Термін проведення: 22 вересня – 23 жовтня 2020року.

 

Контактна інформація керівника конкурсу:

Тєплова Тетяна Анатоліївна, керівник творчого об`єднання Донецького обласного дитячо-молодіжного центру.

тел.: + 38 050 01 751 26     e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ПОЛОЖЕННЯ завантажити тут...

19 вересня 2020 року ДОДМЦ долучився до Регіонального етапу Міжнародної Акції, присвяченої Всесвітньому дню прибирання.

Організовано акцію управлінням сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації спільно з Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром.

 

У місті Святогірськ розпочато обласний лідерський  проєкт  «7 вершин PRO». Учнівська молодь із різних куточків Донеччини зібралась для прокачування особистісних навичок майбутнього.

Цей проект об’єднав молодь з різних прифронтових міст та селищ.

В цьому році проект з більш ніж десятирічною історією потерпів значних змін. І завдяки співпраці з фондом ООН у галузі народонаселення було створено унікальну навчально-креативну програму, яка спрямована на формування у молоді надпрофесійних навичок 21 століття, пов’язаних із творчим і критичним мисленням , усвідомленням майбутнього, вмінням створювати індивідуальні й колективні стратегії дії, на розвиток співтворчості, кроскультурності,  миротворчості.

15 вересня на базі Центральної міської публічної бібліотеки пройшла зустріч  учасників  Школа  волонтерства "Технологія добра" з  представниками громадської організаціі  «Фонд розвитку громади» за темою «Екологічне волонтерство – каталізатор підняття громадської свідомості».

 

Мета заходу -  формування відповідального і дбайливого ставлення до природи  міста, що базується на екологічній свідомості.

 

 14 вересня фахівці Донецького обласного дитячо – молодіжного центру  відвідали   семінар - тренінг з розробки та застосування стандартів належного врядування ОГС, який  пройшов у  в рамках проєкту «Вдосконалення законодавчої бази та спроможності Уряду України та організації громадського суспільства ефективно співпрацювати». У партнерстві з Офісом Президента України і Міністерством молоді та спорту України та у співпраці з ICAP Єднання, Українським Форумом Благодійників та Українською Біржею Благодійності.

 

Зберігайте собі, ширте серед друзів і подавайте заявки!

 

Сподіваємося, ви знайдете для себе корисний проєкт і нову можливість для навчання!

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації повідомляє, що 19 вересня 2020 року у парку «Ювілейний» м. Краматорськ (ділянка за атракціонами) відбудеться обласний захід із нагоди відзначення Всесвітнього дня прибирання.

О 10:00 Донецька область і вся Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об'єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Україна багата на експертів, що у темі молодіжних центрів – як риба в воді. І, повірте, вони дуже хочуть поділитися із вами! Чим більше буде просторів для розвитку молоді – тим краще! 

Вже зовсім скоро у чотирьох містах відбудуться Всеукраїнські форуми «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів»!.

 

У літньому кінотеатрі парку Пушкіна  пройшов кінопоказ української стрічки-комедії Антоніо Лукіча «Мої думки тихі».

Показ фільму відбувся в рамках кіноклубного фестивалю Нове українське кіно – 2020. У співпраці з Центром кіномистецтва та культури за підтримки Управління культури і туризму та Управління сім’ї, молоді та масових заходів НПВ  Донецької облдержадміністрації.

А особливо хочемо подякувати дирекції парку, які сприяли якісному проведенню заходу.

Дякуємо, всім хто був присутній на показі і за те, що дотримувалися проти епідеміологічних вимог і не знімали маски захисту під час перегляду.

Additional information