13_11_slov13 листопада у м. Слов’янськ на базі Арт Простору «Happy Hub» пройшов тренінг для молоді та учнів за темою: «ВАЖЛИВІ ЖИТТЄВІ НАВИЧКИ: ВИРІШУЄМО КОНФЛІКТИ З УРАХУВАННЯМ ІНТЕРЕСІВ СТОРІН».

На тренінгу учні розвивали навички уміння застосовувати ненасильницькі способи вирішення конфліктів, уміння виділяти позиції та інтереси учасників конфлікту, визначали способи реагування учасників в конфліктах, аналітичні навички, а також розвивали навичку оцінки зовнішньої поведінки учасників конфлікту.

Тренінг проводиться у рамках програми психосоціальної підтримки учасників  навчальних закладів: «Крок до успіху», за підтримкою Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно – патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністраціі.

 

12_11_dgma12 листопада Донецький обласний дитячо-молодіжний центр був запрошений студентською молоддю ДІТМ МНТУ, для проведення тренінгу "Конфлікти та шляхи їх вирішення".

Конфлікти є органічною частиною нашого повсякденного і професійного життя. Що таке конфлікт, які його причини, які способи і техніки можна використовувати для подолання конфліктних ситуацій розібрали теоретично та відпрацювали на практиці.

Для студентів, майбутніх юристів, знання, отримані на тренінгу, спрямовані не тільки на розуміння суті конфлікту і вміння його подолати, але і на підвищення рівня професіоналізму та подальшої конкурентоспроможності.

baxmyt_tren

Обласний дитячо-молодіжний центр за підтримки управління молодіжної політики у справах дітей та молоді Бахмутської міської ради 12 листопада провів тренінг "Активізація та участь молоді у вирішенні проблем" де була залучена активна молодь міста Бахмут.

Шляхом розгляду цих проблем маємо великий шанс знайти відповіді з урахуванням поглядів на них студентської молоді.

 

 

Впродовж тренінгу учасники розглянули багато важливих питань, такі як:

 • Налагодження діалогу між учасниками молодіжної політики та громадою.
 • Створення для молодих людей можливостей залучення до неформальної освіти.
 • Надання учасникам можливості створити власну ідентичність себе, як частини громади та багато інших питань, які турбують сучасне юнацтво.

11_11_krok_do_yspixy11 листопада у Донецькому обласному дитячо-молодіжному центрі пройшла 11 сесія для молоді та учнів у рамках програми «Крок до успіху» за темою: «ЗДОРОВ’Я – МІЙ СКАРБ».

На занятті учні розвивали навички турботи про особисте здоров’я, обговорювали способи підтримки та зміцнення здоров’я, чинники, які шкодять здоров’ю, формували розуміння цінності здоров’я. За допомогою практичних вправ: «Життєве кредо», «Вибір», «Вертушка», «Лінія здоров'я», «Крок», «Мішок здоров’я» закріпили розуміння важливості збереження та зміцнення здоров’я.

Практичний психолог висловив щиру вдячність групі за активну життєву позицію, дружню атмосферу та плідну роботу!

molod_pracivnikДата проведення: 29 листопада - 1 грудня 2019 р.
Місце проведення: м. Святогірськ
По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

Кінцевий термін подання заявок –  20 листопада 2019 р.
Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 22 листопада 2019 року в індивідуальному порядку.

На період проведення тренінгу учасники забезпечуються харчуванням та місцем проживання.
Витрати на проїзд організаторами НЕ ВІДШКОДОВУЮТЬСЯ.

Реєстрація тут...

Контактна особа: Шевченко Каріна 0950620688
Кравчук Олена 0999489729

7_11_krok_do_yspixy7 листопада на базі КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» відбулася чергова зустріч учасників тренінгу за програмою «Крок до успіху» за темою: «Команда».

У сучасному світі здатність діяти в команді, безсумнівно, є одним з найбільш затребуваних особистих якостей поряд з надійністю, готовністю допомогти, чуйністю, широтою поглядів, терпінням і самоповагою. Ці якості необхідні всім, хто хоче будувати відносини з іншими на основі взаємної поваги, комунікації і співпраці.

Так молодь на занятті розглядали такі питання:

 • Зміцнювали міжособові зв’язки та стосунки;
 • Формували почуття відповідальності за загальний результат;
 • Розвивали креативність, лідерські навички;
 • Створили позитивний мікроклімат.

Тренерка подякувала учасників заняття за плідну командну роботу!

Далі будемо формувати розуміння цінності здоров’я.

6_11_krok_do_yspixy6 листопада у м. Слов’янськ на базі Арт Простіру «Happy Hub» пройшла четверта сесія для молоді та учнів у рамках програми «Крок до успіху» за темою: «Важливі життєві навички: Розуміємо конфлікт».

Спілкування з іншими людьми - невід'ємна частина, необхідна умова повноцінного життя кожної людини. Найкраще в нашому житті пов'язане із спілкуванням. А саме неприємне? Також із спілкуванням, з взаємостосунками у дома, в школі та на роботі. Роздумуючи про те, що заважає нормальному спілкуванню, взаимодії, ми частіше всього згадуємо про конфлікти і про те, що з ними пов'язано: відсутність взаєморозуміння, загрози, ворожнеча, образи, спроби довести свою правоту...

Але чи можна прожити без конфліктів? Щоб відповісти на це питання, треба, перш за все визначити, що таке конфлікт, прийти до згоди щодо значення цього слова. Так учні на занятті розглядали такі питання:

 

 • що таке конфлікт?
 • формували уявлення про причини конфлікту;
 • визначали способи реагування учасників в конфліктах;
 • розвивали уміння застосовувати ненасильницькі способи вирішення конфліктів;
 • формували позитивний мікроклімат, толерантне відношення до думки іншої людини.

Практичний психолог подякував учасників заняття за добрий   настрій та плідну роботу!

I місце

Андріївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Андріївської сільської ради Слов'янського району Донецької області

    

I місце

Сергіївська ЗОШ І-ІІІступенів з Сергіївським ЦМД

 

ІІ місце 

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8,  Мирноградської міської ради

ІІ місце

Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10

 

ІІІ місце

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 комбінованого типу  "Сонечко" Сіверської міської ради 

ІІІ місце

Факультет ПТПО ДВНЗ "ДДПУ" м. Слов'янськ

Вітаємо переможців!

1

Конкурс проводиться на території Донецької області.

Організаторами Конкурсу є Донецький обласний дитячо-молодіжний центр.

Фотоконкурс має творчі та соціально-культурні цілі і не є комерційним заходом.

Конкурс проводиться 01листопада 2019 року по 01 грудня 2019 року і містить кілька етапів.

ПОЛОЖЕННЯ ЗАВАНТАЖИТИ тут...

Контактна інформація керівника фотоконкурсуКравчук Олена , методист творчого об'єднання “Креатив” Донецького обласного дитячо-молодіжного центру.

тел.: +38099-948-97-29     e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4_11_zdorova_molod4 листопада на базі КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» відбулся круглий стіл «Здорова молодь- сильна країна» з представниками студентської молоді Донецького національного медичного університету.

В ході обговорення студенти підняли проблему здоров'я майбутнього покоління, а саме вроджені вади серця у дітей. 4,5 тисячі дітей з вадами серця щорічно народжуються в Україні. Тільки половина з них вчасно отримує медичну допомогу. «Заборгованість» досягає десятки тисяч чоловік. Вони чекають черги та втрачають час . Тільки в Донецькій області з пороком серця щорічно з'являється малюкі. Але статистики по таким захворюванням не ведеться в Донецькій області з 2014 року. Більшості з них можна допомогти, виконавши операції, які повністю допомагають поратись з вадами серця.

Студентська молодь вийшла з пропозицією створенням проекту "Серце майбутнього" , основною метою якого є допомога дітям з вродженими вадами серця на території області. Першим кроком вирішили зайнятися статистикою дітей з вадами серця та залучити небайдужих людей, які піклуються про майбутнє покоління України.

 

Additional information