Хто це? Чим саме займається? Де навчається? Скільки заробляє та чи затребувана ця професія в Донецькій області та в Україні загалом?

Розкаже нам провідний режисер телеканалу Донеччина TV. ДTV — Владислав Бобрун.

 

З метою забезпечення ефективної координації дій волонтерів та ініціативних волонтерських груп, які долучились до роботи щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної хвороби, на базі Донецького обласного дитячо-молодіжного центру активно працює обласний координаційний центр волонтерів.

Центром створено базу волонтерів, що готові працювати у своїх населених пунктах, у якій зареєстровано вже понад 100 волонтерів.

Координаційний центр також налагодив співпрацю із небайдужими інститутами громадянського суспільства та неурядовими організаціями, комунальними закладами, установами та підприємствами.

Станом на ранок 01.04.2020 координаційний центр отримав 6 запитів про допомогу у доставці продуктів харчування та ліків літнім людям та особам з інвалідністю із Краматорська, Маріуполя, Селидового та Лиману.  Запити були передані місцевим волонтерам, допомога людям була надана швидко і якісно.

Також волонтерами проводиться інформаційна робота.

Щоб привернути увагу молоді до запобіжних заходів і боротьби з COVID-19, у соціальних мережах TikTok та Instagram з’явилися акаунти «Коронавірус інфо» (@coronainfoua), де запущено челендж #мийруки.

Акаунти авторизовані МОЗ України.

Наразі близько 15% усіх хворих на COVID-19 в Україні – люди віком від 11 до 30 років. Це свідчить про те, що частина молоді не дослухається до рекомендацій МОЗ України щодо запобіжних заходів від інфікування коронавірусом. Водночас, за результатами опитування проекту U-Report від ЮНІСЕФ, близько чверті молоді не знає чіткого алгоритму дій при появі симптомів, характерних для коронавірусної інфекції.

Волонтери через соцмережі закликають українців бути відповідальними, дотримуватись санітарно-гігієнічних норм, регулярно мити руки з милом, а також підписуватись на акаунти «Коронавірус інфо» у TikTok та  Instagram та долучатися до челенджу #мийруки, записувати власні відео та закликати знайомих піклуватися про своє здоров’я.

Не втрачайте часу, в нас вже друга зустріч  курса «Комп’ютерна грамотність».  Урок 2 " Microsoft Excel".

 

 
Темою нашого уроку є: переміщення і розстановка листів в документі.
 
Долучайтеся до нас:    https://www.youtube.com/watch?v=eQ8_yPsF93s

Відбулася вже 3-тя сесія танцювального тренінгу "Дозволь собі танцювати. Пізнай себе через танець"!

 

Мета сьогоднішнього нашого тренінгу:

аналіз та самоаналіз емоцій,особистих відчуттів;

зміцнення емоційних контактів,взаєморозуміння і довіри;
розбудження емоцій;

самоприйняття творчого руху;

міжособистісна емпатія.

 

Дивись тренінг за посиланням:   https://www.youtube.com/watch?v=45vxr28-bbY

У нас із вами зустріч в форматі інтерв ю із новою професією в межах програми «Твій вибір», у якій ти зможеш реалізувати себе.

Про кого, як не про поліцейського найбільше упереджень і страхів у нашім соціумі? Давайте, разом дізнаємось через що проходить рядова людина, щоб отримати круту уніформу, значок та погони!

Вітаємо нашого гостя —капітана поліції Юшкову Катерину, заступника начальника слідчого відділення Дружківського відділу поліції.

Привіт друзі!


Не піддавайтесь лінощам,а проведіть карантин із користю!


Нові корисні ,освітні можливості для всіх від ДОДМЦ!

Наразі, через карантин, всі залишаються вдома і ми не маємо можливості зустрічатися оффлайн.

ДОДМЦ пропонує різні онлайн-зустрічі та відео-тренінги. Одним з таких є танцювальний тренінг.

Дозволь собі танцювати. Пізнай себе через танець", який сьогодні можна вже побачити!

Людина повинна жити в гармонії, душа і тіло мають бути гармонійними одне з одним. Саме за допомогою танцювальних рухів тренінг запрошує тіло до розмови. Дає йому можливість висловитися!

Запрошуємо вас у світ танцю, рухів, пізнання.
Сподіваємось, вам буде цікаво.

Перша сесія тренінгу:     https://www.youtube.com/watch?v=PkYS1tM5e6s&t=171s

З кого, як не з лікарів почати? В час карантину вони є тими воїнами світу, котрі стоять на захисті нашого здоров’я. А давайте дізнаймось, як то бути медиком?

Перша наша зустріч пройшла з лікарем-терапевтом Юлією Галинською, яка наразі проходить інтернатуру в терапевтичному відділені однієї з лікарень Краматорська.

 

Привіт друзі!


Цікава та корисна інформація дистанційної роботи під час карантину!


Тримайте чудову та корисну інформацію від ДОДМЦ!

Additional information