З тисячі можливостей обери свою!

 

dga

gidna_kraina

Новини:

Поновив свою роботу дебатний клуб !

21.09.2018

Увага! Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць

21.09.2018

Триває прийом заявок на конкурс освітньо-культурних проектів на здобуття Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Олександра Капіноса

21.09.2018

Результати on-line конкурс «Барви життя»

20.09.2018

Результати on-line конкурс «Квітуча Україна»

18.09.2018

Увага! Старт обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Український вимір»

18.09.2018

Увага! Школа місцевої демократії!

17.09.2018

Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України і Адміністрацією Президента України та організує вісім регіональних дводенних тренінгових семінарів в рамках проекту «Зміцнення інституційної спроможності У

17.09.2018

На Донеччині відбудеться Всеукраїнський семінар "Молодіжна політика в Україні: партнерство та перспективи розвитку"

17.09.2018

Оголошено старт подачі заявок на національний конкурс "Молодіжна столиця України-2019"

17.09.2018

Наші переможці в on-line конкурсі «Друге життя непотрібних речей у офісі»

Номінація «А ви так не здогадалися!»

I місце – Серокурова Н.А., органайзер- тримач "Сова", м. Бахмут;

II місце – Івлева Ганна, робота «Червоний капелюх», Ярівська ЗОШ;

III місце - Винниченко, робота «Ігольниця», Ярівська ЗОШ.

 

 

 

 

2

Номінація «Вам слабо?!»

I місце – Безмен М.,робота «Світильник –годинник», м.Бахмут, ЗОШ №5;

II місце – Чернова Дар’я, 8 років, робота «Риба» , м. Бахмут ЦТТДЮ;

III місце - Безмен М., робота «Віяло», м.Бахмут, ЗОШ №5.

 

 

 

3

Номінація «Ніжний та прекрасний»

I місце – Луценко Софія, 12 років, робота «Букет квітів», м. Костянтинівка ЗОШ№16;

II місце – Сватовська Крістіна, 8 років, світильник «Лісова фея»,с.Рубці, Рубцівська ЗОШ;

III місце – Антонова Марія, 8 років, робота «Стілець»,м.Бахмут, ЗОШ №11.

 

 

4

Номінація «Друге життя упаковки»

I місце – Доброва Анастасія, 8 років, топіарій «Зустрічаємо весну», м. Бахмут ЦТТДЮ;

II місце – Жукова Марія, 8 років, робота «Лялька» , м. Бахмут ЦТТДЮ;

III місце – Ходов Даніл, 8 років, шкатулка «Зоряне небо»,м.Бахмут, ЗОШ №11.

 

 

 

5

Номінація « «Обновка» 

I місце – Койда Аліна, 12 років, робота "Джинсовий органайзер" , м. Лиман, Рубцівська ЗОШ ;

II місце – Лопачова Анастасія, 13 років, робота "Джинсова сумочка та пенал", м. Костянтинівка, ЗОШ№16; ;

III місце – Єфремова Вікторія, 12 років, робота «Чобітки», м. Лиман, Рубцівська ЗОШ .

 

 

6

Номінація «Все в справу...»  

I місце – Міненко Галина, робота "Шкатулка органайзер" , м. Маріуполь;

II місце – Хмельовий Д, робота " Серце ", м. Бахмут, ЗОШ №5 ;

III місце – Капустина Ксенія, 12 років, робота «Кошик з нитками», м. Лиман, ЦПР, гурток «Народна творчість».

 

Фотозвіт можна подивитися в альбомах в групах:

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.919364151531622&type=1

https://vk.com/public23235764?z=album-23235764_240871919

До нових зустрічей!!!

 
Наші партнери

 

brit_rada

insha_osvita

elefant

gurt

rada_materiv_i_dryzin_ato

dga

dga

nasne_maib

teplicna

zdorova_voda

ykr_zalizn