З тисячі можливостей обери свою!

 

dga

gidna_kraina

Новини:

Всеукраїнський семінар «Молодіжні центри: стратегія розвитку»

15.11.2018

Сімнадцятий сет відкритого марафону аматорської мультимедійної творчості «Закоулки»: фото-конкурс «Моя осіння Україна»

12.11.2018

Співробітники нашого центру, у складі Тетяни Трашутіной, Олени Кравчук та Тетяни Дудник провели тренінг від Британської Ради - Active Citizens

12.11.2018

Майстерня сільських ініціатив оголошує набір на сезон 2018–2019!

07.11.2018

Увага! Обласний онлайн-конкурс флешмобів до Дня писемности та української мови «Відчуй смак української мови»

06.11.2018

Змінено дату проведення базового тренінгу Навчальної програми «Молодіжний працівник»

05.11.2018

Увага! Результати On-line конкурсу флористики «Візерунки та фантазії з квітів»

05.11.2018

У місті Святогірськ пройшла перша зустріч освітнього проекту «7 ВЕРШИН. 2018-2019»

01.11.2018

У м. Святогірськ, методистами нашого центру, проведено базовий тренінг за Програмою «Молодіжний працівник»

01.11.2018

Пишемо без упереджень: тренінг для медіа

31.10.2018

Наші переможці в on-line конкурсі «Друге життя непотрібних речей у офісі»

Номінація «А ви так не здогадалися!»

I місце – Серокурова Н.А., органайзер- тримач "Сова", м. Бахмут;

II місце – Івлева Ганна, робота «Червоний капелюх», Ярівська ЗОШ;

III місце - Винниченко, робота «Ігольниця», Ярівська ЗОШ.

 

 

 

 

2

Номінація «Вам слабо?!»

I місце – Безмен М.,робота «Світильник –годинник», м.Бахмут, ЗОШ №5;

II місце – Чернова Дар’я, 8 років, робота «Риба» , м. Бахмут ЦТТДЮ;

III місце - Безмен М., робота «Віяло», м.Бахмут, ЗОШ №5.

 

 

 

3

Номінація «Ніжний та прекрасний»

I місце – Луценко Софія, 12 років, робота «Букет квітів», м. Костянтинівка ЗОШ№16;

II місце – Сватовська Крістіна, 8 років, світильник «Лісова фея»,с.Рубці, Рубцівська ЗОШ;

III місце – Антонова Марія, 8 років, робота «Стілець»,м.Бахмут, ЗОШ №11.

 

 

4

Номінація «Друге життя упаковки»

I місце – Доброва Анастасія, 8 років, топіарій «Зустрічаємо весну», м. Бахмут ЦТТДЮ;

II місце – Жукова Марія, 8 років, робота «Лялька» , м. Бахмут ЦТТДЮ;

III місце – Ходов Даніл, 8 років, шкатулка «Зоряне небо»,м.Бахмут, ЗОШ №11.

 

 

 

5

Номінація « «Обновка» 

I місце – Койда Аліна, 12 років, робота "Джинсовий органайзер" , м. Лиман, Рубцівська ЗОШ ;

II місце – Лопачова Анастасія, 13 років, робота "Джинсова сумочка та пенал", м. Костянтинівка, ЗОШ№16; ;

III місце – Єфремова Вікторія, 12 років, робота «Чобітки», м. Лиман, Рубцівська ЗОШ .

 

 

6

Номінація «Все в справу...»  

I місце – Міненко Галина, робота "Шкатулка органайзер" , м. Маріуполь;

II місце – Хмельовий Д, робота " Серце ", м. Бахмут, ЗОШ №5 ;

III місце – Капустина Ксенія, 12 років, робота «Кошик з нитками», м. Лиман, ЦПР, гурток «Народна творчість».

 

Фотозвіт можна подивитися в альбомах в групах:

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.919364151531622&type=1

https://vk.com/public23235764?z=album-23235764_240871919

До нових зустрічей!!!

 
Анонси:

Пишемо без упереджень: тренінг для медіа

31.10.2018

Запрошуємо волонтерів та співробітників молодіжних центрів долучитись до всеукраїнської освітньої програми "Агенти волонтерства"

30.10.2018

Національний форум зайнятості молоді “Створюй колір свого майбутнього”

18.10.2018

«Українська політика та ЗМІ очима молоді» – запрошуємо молодь з діаспори та України на стажування!

18.10.2018

Оголошується прийом заявок на участь у семінарі з налагодження контактів в рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви

12.10.2018

До 17 жовтня триває реєстрація на масштабну подію для активної молоді "Від мрій до дій"

12.10.2018

Відкрита реєстрація школярів 9-11 класів до участі у Міжнародному конкурсі з підприємництва

12.10.2018

Міжнародний Республіканський Інститут запрошує до участі у програмі «Школа молодого політика» молодь віком від 15 по 17 років з міста Слов'янськ

06.09.2018

Всеукраїнський фестиваль-конкурс "ЗІРКА УКРАЇНСЬКОЇ СЦЕНИ 2018"

06.09.2018

Всеукраїнський форум молодіжних консультативно-дорадчих органів

29.05.2018
Наші партнери

 

brit_rada

insha_osvita

elefant

gurt

rada_materiv_i_dryzin_ato

dga

dga

nasne_maib

teplicna

zdorova_voda

ykr_zalizn