З тисячі можливостей обери свою!

 

dga

gidna_kraina

Новини:

У Краматорську відбувся регіональний круглий стіл «Молода енергія громад»

14.06.2018

З 28 травня по 1 червня 2018 року у м. Чернігів проходів Національний семінар для фасилітаторів в рамках проекту «ACTIVE CITIZENS», організатором якого стала організація «British Council»

07.06.2018

Стартував набір на участь в “Франківській майстерні” та “Краматорській майстерні” - “сестринських” програмах неформальної громадянської освіти для наступного покоління проактивних спільнот Краматорська та Івано-Франківська

06.06.2018

На Донеччині пройшов Всеукраїнський збір молодших скаутів «Поклик степу»

04.06.2018

Всеукраїнський семінар-практикум для організаторів наметових таборів

01.06.2018

Співробітники нашого центру провели навчальну сесію з тімбілдингу

30.05.2018

Електронний інформаційний бюлетень "SMS info" для представників дитячих і молодіжних громадських організацій Донецької області

29.05.2018

ГО "Новий Донбас" запускає черговий проект для молоді віком від 12 до 17 років

29.05.2018

Молодь Донеччини відвідала Верховну Раду України

29.05.2018

Обласний онлайн фото-конкурс «Квітуча Україна»

24.05.2018

УВАГА! Наші переможці в on-line конкурсі «Нас Єднає мова!»

7

Любі друзі! Підійшов до завершення on-line конкурсі «Нас Єднає мова!».

Оголошуємо результати конкурсу!

 

Фото всіх робіт дивиться тут...

Вітаємо всіх переможців!!!

Дякуємо всім учасникам за участь!!!

 

 

Номінація "Квілінг"

1 місце - Гладких Анастасія, 15 років,м. Українськ,ПНЗ БТДЮ, квілінг до твору Тарас Шевченко "У НАШІМ РАЇ НА ЗЕМЛІ".

Фото тут...

2 місце - Груздова Юлія, 10 років,м. Українськ,ПНЗ БТДЮ, квілінг до твору Леся Українка "На зеленому горбочку".

Фто тут...

3 місце - Шевелєва Діана, 7 років,м. Українськ,ПНЗ БТДЮ, квілінг до твору Ліна Костенко «УСЕ МОЄ, ВСЕ ЗВЕТЬСЯ Україна».

Фото тут...

 

Номінація «Вишивка стрічками»

1 місце - Маслюк Ганна, 17 років, м. Бахмут, Бахмутський коледж мистецтва ім І Карабиця , вишивка стрічками, ілюстрація до твору І. Драча "Балада про соняшник".

Фото тут...

2 місце - Цапкова вікторія, 8 років, м. Дружковка, НВК №4, вишивка стрічками до твору Т. Шевченко "Садок вишневий коло хати".

Фото тут...

3 місце - Поляков Тимофій, 8 років., м. Краматорськ ЗОШ - інтернат №10, вишивка із стрічок "Украінські квіти".

Фото тут...

 

Номінація «Вишивка портретів»

1 місце - Шумакова Марія, 8 років,м. Костянтинівка, ЗОШ №16,вишивка бісером, "Мій Шевченко".

Фото тут...

2 місце - Коростиленко Анастасія, 15 років, м. Бахмут ЗОШ №5. Вишивка Т.Г.Шевченко.

Фото тут...

3 місце - Стрелюк Єлизавета, 14 років,м. Костянтинівка, ЗОШ №16,вишивка , потртет Т.Г.Шевченка.

Фото тут...

 

Номінаціф «Вишивка творів»

1 місце -Єфремова Вікторія, 12 років, м. Лиман,Рубцівська ЗОШ ,Вишивка до твіру Т.Г.Шевченко "Село!".

Фото тут...

2 місце - Горбенко Тетяна, 18років, м. Бахмут, Артемівське педагогічне училище, вишивка бісером "Все для мене тут родне" за твором І Гнатюка «Наша хата».

Фото тут...

3 місце - Ковтун Єлизавета, 16 років, м Бахмут, коледж транспортної інфраструктури, вишивка бісером "Садок вишневий коло хати".

Фото тут...

 

Номінація «Вишивка бісером»

1 місце - Науменко Дарина,7 років,м. Краматорськ, ЗОсанаторна школа-інтернат №10,вишивка бісером до твору І. Драч "Балада про соняшник".

Фото тут...

2 місце - Стоколос Кирило, 17 років, м. Бахмут, Бахмутський медичний коледж, вишивка бісером за твором Т.Шевченка "У нашім раї на землі".

Фото тут...

3 місце - Єфремова Вікторія, 12 років, м. Лиман,Рубцівська ЗОШ ,Вишивка "Сонце заходит, Гори черніют,Пташечка тихне,поле німіє..." Т.Г.Шевченко.

Фото тут...

 

Номінація «Малюнок до твору»

1 місце - Трохименко Тетяна, 19років, м. Бахмут, Артемівське педагогічне училище, живопись "Лісове кохання" за твором Л.Українки "Лісова пісня".

Фото тут...

2 місце - Бережна Ганна, 17 років, Часовоярська ЗОШ №15, с. Часів Яр, малюнок до твору Л. Українки "Лісова пісня".

Фото тут...

3 місце - Фоменко Настя, 16 років. м. Дружковка, Дружковська школа мистецтв, Ю.Яновський "Дитинство".

Фото тут...

 

Номінація «Портрети»

1 місце - Гічкіна Марія, 10 років,  м. Костянтинівка,  ЗОШ №16, малюнок "Заповіт Т.Г.Шевченка ".

Фото тут...

2 місце - Дьоміна Емма, 14 років. м. Дружковка, Дружковська школа мистецтв, портрет Л.Костенко.

Фото тут...

3 місце - Дубова Марія, 15 років. м. Дружковка, Дружковська школа мистецтв, портрет Л.Українки.

Фото тут...

 

Номінація «Різноманітні техніки»

1 місце - Терещенко Ганна, 18років, м. Бахмут, Артемівське педагогічне училище, "Пробудження мавки" за твором Л.Українки "Лісова пісня".

Фото тут...

2 місце - Денисова Т.В., м. Краматорськ ЗОШ - інтернат №10,флорійська мозаїка "В.Стус".

Фото тут...

3 місце - Сідельнікова Ельвіра, 10 років,м. Костянтинівка, ЗОШ №16,ліплення Ілюстрація до вірша Т.Г.Шевченка "Садок вишневий коло хати".

Фото тут...

 
Анонси:

Всеукраїнський форум молодіжних консультативно-дорадчих органів

29.05.2018

Національний семінар щодо інформування та консультування молоді

29.05.2018

Стартує проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади

07.05.2018

Як залучити кошти для проектів громадської організації?

03.05.2018

Фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє»

27.04.2018

Зимова Студреспубліка запрошує молодих активістів

05.02.2018

Міжнародна поїздка до Словаччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Іспанії, Монако, Італії, Словенії й Угорщини

24.01.2018

Навчальна програма «Майстерня активних»

24.01.2018

15 січня 2018 року у Донецькій області стартує обласний етап І-го конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України»

18.01.2018

Асоціація благодійників України за сприяння Ресурсного центру ГУРТ проводить експертне опитування «Зелена книга української доброчинності - 2017»

29.11.2017
Наші партнери

 

brit_rada

insha_osvita

elefant

gurt

rada_materiv_i_dryzin_ato

dga

dga

nasne_maib

teplicna

zdorova_voda

ykr_zalizn