З тисячі можливостей обери свою!

«ЖМИ на Record!»

23

«Друзі! Це було реально круто... На Фестивалі дитячих і молодіжних ЗМІ "Жми на RECord" нам вдалося поставити власні рекорди - вперше сумістити живе і мультиплікаційне зображення, вперше написати радіо-реп, вперше зняти експериментальний ігровий етюд на пленері. Ми це зробили. Радіємо, що потрапили разом з 30-ма кращими українськими молодіжними ЗМІ на 15 ювілейний фестиваль, що проходив у Святогірську. Ну, і наші здобутки - кращі в бліц-конкурсі . До речі, це ноу-хау цього чудового фестивалю. "ЖМИ на RECord" єдиний пропонує учасникам дуже складний конкурс, на якому команди створюють контент на місці практично за один день», - діляться своїми враженнями представники медіа-групи «АстудіЯ» (м. Київ)

– Цьогоріч рівень робіт учасників фестивалю не був аж надто високим, проте це свідчить як раз про необхідність проведення подібних форумів, аби давати юним колегам більше можливостей для професійного спілкування, а відтак, і для покращення власних видань, теле- та радіопередач, – розповів голова журі фестивалю, секретар Донецької обласної спілки журналістів НСЖУ, в.о. директора філії ПАТ «НСТУ» «Донецька регіональна дирекція» Ілля Суздалєв.

Регіональний суспільний мовник Донеччини – телеканал «До ТеБе» та радіостанція «Голос Донбасу» – цього року був головним інформаційним партнером «Жми на RECord!». Також фестиваль підтримали компанія «Elephant», компанія «Parallel», центр громадського контролю «ДІЙ-Краматорськ», Фундація Тамари Коломієць "НОВОТВІР" та сайт mrpl.city.

Також в рамках фестивалю відбулася зустріч учасників з начальником управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрацією Лілією Золкіною. Вона привітала всіх учасників фестивалю та з радістю поспілкувалася з молодими журналістами на різноманітні теми. Також Лілія Золкіна розповіла про перспективи розвитку молодіжної сфери у Донецькій області.

Оцінювали роботи конкурсантів журі у складі:

Ілля Суздалєв – секретар Донецької обласної спілки журналістів НСЖУ, в.о. директора філії ПАТ «НСТУ» «Донецька регіональна дирекція» (голова жюрі)

Антон Лягуша - доцент кафедри всесвітньої історії Донецького національного університету імені Василя Стуса, кандидат історичних наук

Олена Самойленко - редактор газети «Університетські вісті»

Дмитро Чистяков -  журналіст телеканалу "Інтер»

Ірина Горбасева - фотограф Європейсько прес-агентства (ЕПА), журналіст «Радіо Свобода» ;

 

Підсумки цьогорічного фестивалю такі:

Номінація «Друковані ЗМІ»:

1 місце – редакція «Родная дюжина», (м Дружківка);

2 місце – редакція «45+перемента» (м. Білозерське)

2 місце – медіа-група «Скрепка», (м.Харків);

3 місце – редакція «РВС» (с. Стрітенка).

Номінація «Інтернет-ЗМІ»:

1 місце – громадська організація «ЮнПресКлуб (Горлівка-Харків)» (м.Харків);

Номінація «Радіо»:

1 місце – медіа-група «Mariupol Wave» (м. Маріуполь);

3 місце – медіа-група «Академія», (м.Краматорськ).

Номінація «Фото»:

1 місце – Анна Стариченко (редакція «Родная дюжина», м. Дружківка);

2 місце – Катерина Горбунова (редакція «Родная дюжина», м. Дружківка);

3 місце – Едуард Єфименко (редакція «РВС», с. Стрітенка).

Номінація «Телебачення»:

2 місце - редакція підготовки програм для дітей та юнацтва, студія дитячого ТБ «Разом» (м. Полтава);

2 місце – медіа-групи «П4елк@-nvk» (м. Покровськ);

2 місце – медіа-група «АкадеміЯ» (м. Київ);

3 місце – медіа-група «Дев’ятка» (м. Покровськ);

3 місце – шкільне телебачення «Drive TV» (м. Новогродівка)