З тисячі можливостей обери свою!

 

dga

gidna_kraina

Новини:

На базі нашого центру розпочав работу курс інформатики для початківців

15.01.2019

Проведення майстер-класу «Майстерність презентації» у молодіжних центрах Донецької області

09.01.2019

Вітаємо!

05.01.2019

З грудня 2018 року по червень 2019 року реєструйся і бери участь у п'ятій щорічній Євровікторині. Перевір свої знання про Європу і змагайся за подарунки від Представництва ЄС в Україні

04.01.2019

У рамках обласного освітньо-виховного національно-патріотичного проекту «Український вимір» оголошується Обласний онлайн-конкурс малюнків

02.01.2019

Наші вітання!

31.12.2018

В Українському національному інформаційному агентстві "Укрінформ" відбувся круглий стіл з національно- патріотичного виховання дітей та молоді

26.12.2018

Результати фото-конкурсу «Моя осіння Україна» (17 сет відкритого марафону аматорської мультимедійної творчості «Закоулки»)

21.12.2018

Методистом нашого центру був проведений майстер - клас до дня святого Миколая «Святковий янгол»

20.12.2018

Вітаємо зі святом!

19.12.2018

У Краматорську відбувся обласний турнір юних журналістів

zhyr_1

14 березня в Краматорську пройшов обласний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів. Організатором змагань виступив Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної підготовки за підтримки Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.

У турнірі взяли участь команди учнів загальноосвітніх шкіл і центрів позашкільної роботи Краматорська, Дружківки, Бахмуту, Лиману і Покровська.

- Хороша організація, гідні суперники, нові знайомства і, звичайно ж, корисний досвід, - ділилися враженнями від змагань учасники.

За словами організаторів, мета турніру - дати можливість обдарованим і талановитим школярам допомогти вибрати професію, розкрити себе в складних соціальних і політичних умовах сучасної України, набути досвіду роботи в ЗМІ, підвищити соціальну активність молоді та популяризувати українську мову серед учнів.

«Турнір з дитячої журналістики проводиться в нашій області після чотирирічної перерви, - розповідає член оргкомітету Ірина Григор'єва. - Перша частина турніру пройшла в Маріуполі. Там брали участь 14 команд з Маріуполя і Волноваського району. Друга частина - в Краматорську. У нас змагалися вісім команд.

Учасники готувалися заздалегідь. Три місяці тому їм були розіслані питання і завдання. Кожна команда підготувала по п'ять доповідей на різні теми. Серед них - роль соціальних мереж в журналістиці, радіоновини, журналістська етика та інші. Сам турнір проходив за принципом дебатів».

Підготовку і виступ учасників оцінювало журі, до складу якого увійшли представники засобів масової інформації, працівники інституту післядипломної педагогічної підготовки, міських методичних кабінетів, керівники гуртків журналістики і вчителя. Головою журі став керівник творчого об’єднання Донецького обласного дитячо-молодіжного центру Олександ Шеремет.

За рішенням журі, до фіналу вийшли чотири команди - «Бджілка-НГК» (Покровск), «Українське народне радіо» (Дружківка), «Дзеркало» (Лиман) і «Парадокс» (Краматорськ).

Учасниці команди «Дзеркало» з Лиману не приховували радості від того, що пройшли у фінал. Дівчата мріють в майбутньому стати журналістами, тому довго і старанно готувалися до турніру.

«Учасники змагань дуже сильні, - каже Поліна з команди «Дзеркало». - Всі етапи турніру були захоплюючими - звучали цікаві питання, конструктивні відповіді. Окремо хочеться сказати про членів журі, які крім своїх оцінок, ділилися з нами корисним досвідом ».

Команда «Бджілка-НГК» з Покровська приїхала з настроєм на перемогу і в хорошому настрої.

«Ми чекали від турніру нових знайомств і корисного досвіду, - каже Настя. - Все це ми тут отримали. До того ж наша команда змогла розкрити свої сильні сторони, а також з боку подивитися на себе і інших учасників » Капітан команди «Бджілка-НГК» Родіон також зазначив, що протягом турніру вони дізналися багато нового в журналістиці від учасників і журі. «У наступному році ми обов'язково будемо використовувати ці знання і покажемо кращий результат», - сказав Родіон.

За результатами фінальних змагань, третє місце розділили між собою команди «Українське народне радіо» (Дружківка) і «Бджілка-НГК» (Покровськ), друге місце посіла команда «Дзеркало» (Лиман), а перше завоювала команда з Краматорська «Парадокс». Учасники та переможці обласного турніру юних журналістів отримали подарунки.

За матеріалами: http://vp.donetsk.ua

 
Анонси:

Триває відбір на тренінг для журналістів/-ок з питань гендерної рівності

22.11.2018

Відбір представників ОТГ для участі у навчальному візиті до Польщі

22.11.2018

Пишемо без упереджень: тренінг для медіа

31.10.2018

Запрошуємо волонтерів та співробітників молодіжних центрів долучитись до всеукраїнської освітньої програми "Агенти волонтерства"

30.10.2018

Національний форум зайнятості молоді “Створюй колір свого майбутнього”

18.10.2018

«Українська політика та ЗМІ очима молоді» – запрошуємо молодь з діаспори та України на стажування!

18.10.2018

Оголошується прийом заявок на участь у семінарі з налагодження контактів в рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви

12.10.2018

До 17 жовтня триває реєстрація на масштабну подію для активної молоді "Від мрій до дій"

12.10.2018

Відкрита реєстрація школярів 9-11 класів до участі у Міжнародному конкурсі з підприємництва

12.10.2018

Міжнародний Республіканський Інститут запрошує до участі у програмі «Школа молодого політика» молодь віком від 15 по 17 років з міста Слов'янськ

06.09.2018
Наші партнери

 

brit_rada

insha_osvita

elefant

gurt

rada_materiv_i_dryzin_ato

dga

dga

nasne_maib

teplicna

zdorova_voda

ykr_zalizn