З тисячі можливостей обери свою!

 

dga

gidna_kraina

Новини:

Приєднуйтесь до команди найкращих!

11.07.2018

Освітній семінар з розвитку сільських громад

09.07.2018

Базовий тренінг для представників Донецької та Луганської областей 20-22 липня 2018 року!

02.07.2018

Наш заступник директора - молодіжний лідер року!

26.06.2018

Вітаємо Олександра Шеремета з Днем Весілля!!!

26.06.2018

У місті Святогірськ пройшла друга зустріч освітнього проекту «7 ВЕРШИН»

21.06.2018

Юнкори Донеччини навчались майстерності створення відео-сюжетів

21.06.2018

У Краматорську відбувся регіональний круглий стіл «Молода енергія громад»

14.06.2018

З 28 травня по 1 червня 2018 року у м. Чернігів проходів Національний семінар для фасилітаторів в рамках проекту «ACTIVE CITIZENS», організатором якого стала організація «British Council»

07.06.2018

Стартував набір на участь в “Франківській майстерні” та “Краматорській майстерні” - “сестринських” програмах неформальної громадянської освіти для наступного покоління проактивних спільнот Краматорська та Івано-Франківська

06.06.2018

У Краматорську відбувся обласний турнір юних журналістів

zhyr_1

14 березня в Краматорську пройшов обласний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів. Організатором змагань виступив Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної підготовки за підтримки Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.

У турнірі взяли участь команди учнів загальноосвітніх шкіл і центрів позашкільної роботи Краматорська, Дружківки, Бахмуту, Лиману і Покровська.

- Хороша організація, гідні суперники, нові знайомства і, звичайно ж, корисний досвід, - ділилися враженнями від змагань учасники.

За словами організаторів, мета турніру - дати можливість обдарованим і талановитим школярам допомогти вибрати професію, розкрити себе в складних соціальних і політичних умовах сучасної України, набути досвіду роботи в ЗМІ, підвищити соціальну активність молоді та популяризувати українську мову серед учнів.

«Турнір з дитячої журналістики проводиться в нашій області після чотирирічної перерви, - розповідає член оргкомітету Ірина Григор'єва. - Перша частина турніру пройшла в Маріуполі. Там брали участь 14 команд з Маріуполя і Волноваського району. Друга частина - в Краматорську. У нас змагалися вісім команд.

Учасники готувалися заздалегідь. Три місяці тому їм були розіслані питання і завдання. Кожна команда підготувала по п'ять доповідей на різні теми. Серед них - роль соціальних мереж в журналістиці, радіоновини, журналістська етика та інші. Сам турнір проходив за принципом дебатів».

Підготовку і виступ учасників оцінювало журі, до складу якого увійшли представники засобів масової інформації, працівники інституту післядипломної педагогічної підготовки, міських методичних кабінетів, керівники гуртків журналістики і вчителя. Головою журі став керівник творчого об’єднання Донецького обласного дитячо-молодіжного центру Олександ Шеремет.

За рішенням журі, до фіналу вийшли чотири команди - «Бджілка-НГК» (Покровск), «Українське народне радіо» (Дружківка), «Дзеркало» (Лиман) і «Парадокс» (Краматорськ).

Учасниці команди «Дзеркало» з Лиману не приховували радості від того, що пройшли у фінал. Дівчата мріють в майбутньому стати журналістами, тому довго і старанно готувалися до турніру.

«Учасники змагань дуже сильні, - каже Поліна з команди «Дзеркало». - Всі етапи турніру були захоплюючими - звучали цікаві питання, конструктивні відповіді. Окремо хочеться сказати про членів журі, які крім своїх оцінок, ділилися з нами корисним досвідом ».

Команда «Бджілка-НГК» з Покровська приїхала з настроєм на перемогу і в хорошому настрої.

«Ми чекали від турніру нових знайомств і корисного досвіду, - каже Настя. - Все це ми тут отримали. До того ж наша команда змогла розкрити свої сильні сторони, а також з боку подивитися на себе і інших учасників » Капітан команди «Бджілка-НГК» Родіон також зазначив, що протягом турніру вони дізналися багато нового в журналістиці від учасників і журі. «У наступному році ми обов'язково будемо використовувати ці знання і покажемо кращий результат», - сказав Родіон.

За результатами фінальних змагань, третє місце розділили між собою команди «Українське народне радіо» (Дружківка) і «Бджілка-НГК» (Покровськ), друге місце посіла команда «Дзеркало» (Лиман), а перше завоювала команда з Краматорська «Парадокс». Учасники та переможці обласного турніру юних журналістів отримали подарунки.

За матеріалами: http://vp.donetsk.ua

 
Анонси:

Всеукраїнський форум молодіжних консультативно-дорадчих органів

29.05.2018

Національний семінар щодо інформування та консультування молоді

29.05.2018

Стартує проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади

07.05.2018

Як залучити кошти для проектів громадської організації?

03.05.2018

Фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє»

27.04.2018

Зимова Студреспубліка запрошує молодих активістів

05.02.2018

Міжнародна поїздка до Словаччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Іспанії, Монако, Італії, Словенії й Угорщини

24.01.2018

Навчальна програма «Майстерня активних»

24.01.2018

15 січня 2018 року у Донецькій області стартує обласний етап І-го конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України»

18.01.2018

Асоціація благодійників України за сприяння Ресурсного центру ГУРТ проводить експертне опитування «Зелена книга української доброчинності - 2017»

29.11.2017
Наші партнери

 

brit_rada

insha_osvita

elefant

gurt

rada_materiv_i_dryzin_ato

dga

dga

nasne_maib

teplicna

zdorova_voda

ykr_zalizn