З тисячі можливостей обери свою!

dga

gidna_kraina

Новини:

26 квітня День пам’яті Чорнобильської трагедії

26.04.2018

Запрошуємо Вас на II Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії»!

25.04.2018

Всеукраїнський конкурс дитячого плакату «Я – Україна!»

23.04.2018

Оголошення про конкурс малих грантів на підтримку молодіжних платформ у Донецькій і Луганській областях

23.04.2018

У Покровську пройде інтелектуально-розважальна гра "Євроквест"

23.04.2018

Пройшла чергова зустріч учасників «Школи креативності»

23.04.2018

Планується проведення Національного семінару для фасилітаторів

19.04.2018

На початку вересня 2018 року планується провести масштабний Форум, який зможе об`єднати молодь з різних куточків України

19.04.2018

ЮНІСЕФ шукає партнерів для реалізації програми з розвитку участі молоді у Донецькій та Луганській областях

19.04.2018

Увага! Обласний онлайн-конкурс «Барви життя», присвячений створенню креативних велопарковок на території Донецької області

19.04.2018

У Краматорську відбувся обласний турнір юних журналістів

zhyr_1

14 березня в Краматорську пройшов обласний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів. Організатором змагань виступив Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної підготовки за підтримки Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.

У турнірі взяли участь команди учнів загальноосвітніх шкіл і центрів позашкільної роботи Краматорська, Дружківки, Бахмуту, Лиману і Покровська.

- Хороша організація, гідні суперники, нові знайомства і, звичайно ж, корисний досвід, - ділилися враженнями від змагань учасники.

За словами організаторів, мета турніру - дати можливість обдарованим і талановитим школярам допомогти вибрати професію, розкрити себе в складних соціальних і політичних умовах сучасної України, набути досвіду роботи в ЗМІ, підвищити соціальну активність молоді та популяризувати українську мову серед учнів.

«Турнір з дитячої журналістики проводиться в нашій області після чотирирічної перерви, - розповідає член оргкомітету Ірина Григор'єва. - Перша частина турніру пройшла в Маріуполі. Там брали участь 14 команд з Маріуполя і Волноваського району. Друга частина - в Краматорську. У нас змагалися вісім команд.

Учасники готувалися заздалегідь. Три місяці тому їм були розіслані питання і завдання. Кожна команда підготувала по п'ять доповідей на різні теми. Серед них - роль соціальних мереж в журналістиці, радіоновини, журналістська етика та інші. Сам турнір проходив за принципом дебатів».

Підготовку і виступ учасників оцінювало журі, до складу якого увійшли представники засобів масової інформації, працівники інституту післядипломної педагогічної підготовки, міських методичних кабінетів, керівники гуртків журналістики і вчителя. Головою журі став керівник творчого об’єднання Донецького обласного дитячо-молодіжного центру Олександ Шеремет.

За рішенням журі, до фіналу вийшли чотири команди - «Бджілка-НГК» (Покровск), «Українське народне радіо» (Дружківка), «Дзеркало» (Лиман) і «Парадокс» (Краматорськ).

Учасниці команди «Дзеркало» з Лиману не приховували радості від того, що пройшли у фінал. Дівчата мріють в майбутньому стати журналістами, тому довго і старанно готувалися до турніру.

«Учасники змагань дуже сильні, - каже Поліна з команди «Дзеркало». - Всі етапи турніру були захоплюючими - звучали цікаві питання, конструктивні відповіді. Окремо хочеться сказати про членів журі, які крім своїх оцінок, ділилися з нами корисним досвідом ».

Команда «Бджілка-НГК» з Покровська приїхала з настроєм на перемогу і в хорошому настрої.

«Ми чекали від турніру нових знайомств і корисного досвіду, - каже Настя. - Все це ми тут отримали. До того ж наша команда змогла розкрити свої сильні сторони, а також з боку подивитися на себе і інших учасників » Капітан команди «Бджілка-НГК» Родіон також зазначив, що протягом турніру вони дізналися багато нового в журналістиці від учасників і журі. «У наступному році ми обов'язково будемо використовувати ці знання і покажемо кращий результат», - сказав Родіон.

За результатами фінальних змагань, третє місце розділили між собою команди «Українське народне радіо» (Дружківка) і «Бджілка-НГК» (Покровськ), друге місце посіла команда «Дзеркало» (Лиман), а перше завоювала команда з Краматорська «Парадокс». Учасники та переможці обласного турніру юних журналістів отримали подарунки.

За матеріалами: http://vp.donetsk.ua

 
Анонси:

Зимова Студреспубліка запрошує молодих активістів

05.02.2018

Міжнародна поїздка до Словаччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Іспанії, Монако, Італії, Словенії й Угорщини

24.01.2018

Навчальна програма «Майстерня активних»

24.01.2018

15 січня 2018 року у Донецькій області стартує обласний етап І-го конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України»

18.01.2018

Асоціація благодійників України за сприяння Ресурсного центру ГУРТ проводить експертне опитування «Зелена книга української доброчинності - 2017»

29.11.2017

Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник»

09.11.2017

8-11 грудня 2017 року департамент внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА спільно з творчою спілкою митців "Національ" організовують освітній візит до Львова для молодіжних лідерів Донецької області - «Мандрівка до міста зі змістом - Львів"

09.11.2017

Форум НДО в Україні розпочинає набір студентів курсу «Англійська для НДО», що реалізовується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні

06.11.2017

Базові тренінги впевнено крокують Україною, а ми тим часом відкриваємо серію Спеціалізованих!

03.11.2017

Запрошуємо українські міста взяти участь у національному конкурсі "Молодіжна столиця України"

03.11.2017
Наші партнери

 

brit_rada

elefant

gurt

rada_materiv_i_dryzin_ato

dga

dga

nasne_maib

teplicna

zdorova_voda

ykr_zalizn