fleshmob_natalo

Акція пройде з 15 жовтня по 19 жовтня 2018. Проект реалізовує Всеукраїнський благодійний фонд «Зірки та зіроньки» за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації та КПНЗ «Донецький обласний дитячо – молодіжний центр».

Нещодавно Фонд взяв участь у конкурсі проектів Українського культурного фонду Міністерства культури України та отримав грант на проведення культурно-мистецького проекту «Вокально-хореографічний національний флешмоб «Від Карачуна до Говерли» (договір з УКФ №1156 від 24.09.2018 р.).

Акція стартувала у м. Костянтинівка. На святі були присутні: Володимир Мицик - директор департаменту сім'ї молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, Лілія Золкіна - заступник директора департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, представники Донецького обласного дитячо-молодіжного центру та Юрій Гумінний - полковник, представник від генштабу ООС. Гості побажали дітям щасливої дороги та бути справжніми патріотами своєї країни.

Учасники флешмобу передали військовим кошик з квітами, який вони урочисто поклали біля гори Карачун на честь полеглих захисників. Учнівська молодь привітала захисників танцювальною композицією. Кожен військовий отримав символічний подарунок – сувенірний виріб з логотипами флешмобу.

Флешмоб прослідує маршрутом від Костянтинівки до Івано-Франківська з короткотривалими виступами на перонах станцій у містах: Костянтинівка, Харків, Львів, Івано-Франківськ, Полтава. В рамках флешмобу реалізується акція «Мистецькі волонтери-поштарі». Мета акції – збір маленьких сувенірів, подарунків, листів та подяк від дітей, родичів та небайдужих громадян з усієї України для воїнів, які боронять від агресора східні кордони нашої держави.

ВІДЕО І ФОТО тут...

Additional information