З тисячі можливостей обери свою!

КПНЗ «ДОДМЦ» приєднався до впровадження проекту «Media-camp» у дитячих оздорочих таборах Донецької області

media_campОрганізатори дитячого оздоровлення та відпочинку дізналися про нові форми впровадження неформальної освіти у систему оздоровлення дітей. В рамках обласного Форуму організаторів дитячого оздоровлення та відпочинку, який проходив у Святогірську з 16 по 19 листопада, представник КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» презентував проект, направлений на освіту дітей у медіа-сфері - «Media-camp».

Організатори дитячого оздоровлення та відпочинку дізналися про основні принципи та етапи реалізації проекту «Media-camp»: з чого треба розпочинати діяльність в рамках цього проекту, як правильно реалізовувати його в рамках однієї оздоровчої зміни, які методи треба використовувати, тощо.

За основу  «Media-camp» був взятий проект «Media-Land», який реалізується комунальним позашкільним навчальним закладом «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» протягом останніх трьох років.

Також вдалося досягти домовленості, про проведення «Media-camp» для тренерів, які в подальшому будуть впроваджувати цей проект у закладах оздоровлення та відпочинку дітей Донецької області. Організатором цього заходу виступить КПНЗ «ДОДМЦ». Завдяки такій формі роботи, майбутні тренери зможуть отримати всі необхідні знання та навички, які знадобляться  для проведення медійного табору під час оздоровчої зміни.