З тисячі можливостей обери свою!

Методист нашого центру пройшов тренінг для тренерів з медіаграмотності

mediagrЗ 5 по 7 грудня у місті Тернопіль пройшов тренінг для тренерів з медіаграмотності, який організувала Академія української преси за підтримки Deutsche Wellе Akademie.

Тренінг зібрав навколо себе близько 20 учасників різних куточків України, які працюють у сферах формальної та неформальної освіти. Методист КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» також взяв участь у цьому заході.

 

mediagr_4

Протягом трьох днів було розглянуто цілу низку різноманітних тем, пов’язаних із журнистикою. А саме: аудиторія медіа, медіастандарти, джинса – цензура – самоцензура, маніпуляції в медіа, види медіа-маніпуляцій, фактчек - формат журналістики контролю , алгоритм фактчек, інтерактивні форми та методи в процесі викладання медіаграмотності, роль інтерактивних методів навчання в тренінгу тощо.

Треба зазначити, що основна робота була направлена не тільки на вивчення теорії, а й на застосування знань і умінь на практиці. Головною метою заходу було навчити майбутніх тренерів основам проведення тренінгів з медіаграмотності. Кожен з учасників отримав сертифікат тренера та має провести мінімум один тренінг в своєму місті чи громаді.

У ролі тренерів виступили: Тетяна Іванова – медіаексперт, медіа та бізнес-тренер, керуючий партнер Академії української преси, доктор педагогічних наук, професор; Олександр Гороховський – журналіст, головний редактор фактчекінгового проекту «Без брехні»; Андрій Юричко – медіатренер, журналіст, викладач Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

mediagr_1mediagr_2

ДОДМЦ вже декілька років поспіль успішно реалізовує різноманітні проекти, пов’язані із журналістикою. Тепер тема «Медіаграмотність» буде більш широко розглядатися під час проведення цих заходів.