З тисячі можливостей обери свою!

Методист нашого центру взяла участь у тренінгу для тренерів з громадянської освіти для молодіжних працівників

5_9_12З 5 по 9 грудня у місті Київ пройшов тренінг для тренерів з громадянської освіти для молодіжних працівників, що реалізується Міністерством молоді та спорту України, Державним інститутом сімейної і молодіжної політики за сприяння програми розвитку ООН в Україні.

Тренінг зібрав навколо себе близько 19 учасників різних куточків України, які працюють у сферах неформальної освіти та мают досвід системної молодіжної роботи. Методист КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» Кравчук Олена також взяла участь у цьому заході.

Мета курсу: сформувати тренерські компетентності молодіжних працівників, необхідних для впровадження спеціалізованого модуля “Громадянська освіта для молодіжних працівників” в рамках Програми “Молодіжний працівник”.

Завдання курсу:

  • Сформувати у учасників і учасниць компетенції, необхідні для навчання молодіжних працівників впроваджувати програми громадянської освіти для молоді, спрямовані на досягнення позитивних змін у громаді.
  • Сформувати у учасників і учасниць навички, необхідні для навчання молодіжних працівників застосовувати інструменти впровадження ініціатив із громадянської освіти для молоді в громаді.
  • Сформувати навички формування компетентностей молодіжних працівників, необхідних для застосування у молодіжній роботі підходу, заснованого на правах людини, демократії участі, недискримінації, критичного мислення, медіа грамотності.

5_9_12_2

Тренери будуть впроваджувати навчальні модулі курсу:

  • Перший навчальний модуль присвячений світоглядним питанням громадянства, демократії, прав людини, демократичної участі та освіти.
  • Другий навчальний модуль присвячений формуванню знань з прав людини та демократії та розвитку навичок застосування практичного інструментарію залучення молоді з огляду на дотримання підходу, заснованого на правах людини.
  • Третій навчальний модуль спрямовано на надання підтримки молодіжним працівникам для напрацювань ініціатив з громадянської освіти та шляхи їх адвокатування з залученням молоді на рівні молодіжної політики.

Тепер тема «Громадянська освіта» буде більш широко розглядатися у роботі з молоддю.