З тисячі можливостей обери свою!

Керівник творчого об’єднання нашого центру взяла участь у Всеукраїнському семінарі «Молодіжні центри: стратегія розвитку»

11_12_kiev

11 грудня у м. Ірпінь на Київщині відбувся Всеукраїнський семінар "Молодіжні центри: стратегія розвитку", за участі представників молодіжних центрів та молодіжних працівників з різних регіонів. Керівник творчого об’єднання КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр»  Кореновська Аліна, також взяла участь у цьому заході.

 

 

11_12_kiev_1Під час семінару обговорювалися пропозиції щодо стратегічного розвитку молодіжних центрів в Україні. Учасники дискутували, опрацьовували  пропозиції та зауваження до законопроекту "Про розвиток молодіжних центрів в Україні", розповідали про власні досвіди роботи у цій сфері, вчилися один у одного, обмінювалися контактами і просто спілкувалися. Учасників заходу привітав заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема. Він зазначив, що для Міністерства молоді та спорту питання розвитку молодіжних центрів як платформ у регіонах України для об'єднання молодих людей, обміну знаннями та досвідом, створення та розвитку ініціатив, є надзвичайно актуальним. Особливо зростає важливість цього питання в умовах децентралізації, адже такі центри стають ядром молодіжної інфраструктури ОТГ. Також начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Марія Карчевич поінформувала про ухвалені нормативно-правові акти та плани на 2019 рік у цій сфері.