З тисячі можливостей обери свою!

У Краматорську пройшов базовий тренінг "Молодіжний працівник"

11_13_03_molod_pracivМіністерство молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні, продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник».

З 11 по 13 березня в м. Краматорськ пройшов базовий тренінг "Молодіжний працівник" до якого долучився керівник творчого об’єднання КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» Кореновська Аліна. Організатором тренінгу стала ГО “Запоріжжя – місто можливостей”. Команда у складі Храпського Ярослава, Володимира Панченка, Марії Світличної та Катерини Романенко проводили навчання, яке було поділене на модулі.

Під час тренінгу обговорювалося багато актуальних питань щодо молодіжної роботи. Що таке молодіжна політика, що з нею відбувається в Україні, який зміст молодіжної роботи, чим вона особлива, чому важливо робити акцент на участі і залученості молоді, що означає бути молодіжним працівником в громаді, та як розвинути власні компетенції в молодіжній роботі. Тренінг був насичений цікавими вправами та завданнями, які учасники виконували з азартом та ентузіазмом. Як зазначили учасники тренінгу, пізнавальним та корисним стало завдання опитати молодь Краматорська, аби дізнатися чим вона живе, що її цікавить та до чого прагне.