5_04_Kiev

5 квітня 2019 року в Міністерстві молоді та спорту України пройшов Інформаційний день Програми Європейського Союзу Еrasmus+ Молодь.

Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні (Проект ЄС) спільно з Міністерством молоді та спорту України, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Виконавчого Агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА).

Представники КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» Аліна Кореновська та Ігор Зотов долучилися до цього заходу. Загалом до участі приєднались близько 40 представників громадських організацій, закладів вищої освіти з метою дізнатись про ключові можливості в рамках Програми у сфері МОЛОДІ.

Учасників привітали Олександр ЯРЕМА, заступник Міністра молоді та спорту України. Важливими були його слова про те, що зараз є головним завданням створювати для молоді сприятливі умови для розвитку креативного мислення, для відкриття інших країн та важливість мобільності для молоді. Микола МОВЧАН, заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції , який зазначив, що обмін, реалізація спільних проектів є незмінним інструментом інтеграції молоді; та Світлана ШИТІКОВА, координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні.
Спікери Ірина та Катерина розповіли про цілі та задачі Програми, ознайомили з порядком участі молоді у Програмі Еразмус+ UA та звернули увагу на досягненнях України в конкурсах Програми у сфері Молоді, зокрема було представлено успішні проекти та результати їх впровадження.
Ми вважаємо, що Програма Європейського союзу у сфері освіти, молоді, професійної підготовки та спорту є важливим вкладом в розбудову українського суспільства, і саме молоді, адже вона є рушійною силою, яка може і буде змінювати свою країну і своє майбутнє на краще. І кожен повинен знати, що має таку можливість і може нею скористатися.
Детальніше про програму Еразмус+ UA ви можете дізнатися в нашому центрі, або на сайті http://erasmusplus.org.ua

Additional information