skillslabb8 квітня у Краматорську та Маріуполі стратувала программа «Skills Lab 2.0: Власна справа». Вона розроблена для розвитку та вдосконалення навичок, які є необхідними для створення власної справи.

Загалом у проекті приймають участь близько 60 молодих людей з різних міст та районів Донецької області, які планують стати підприємцями у майбутньому.

Програма розрахована на 10 занять та триватиме до 31 травня. Під час навчання учасники дізнаються про основні аспекти та нюанси створення власного бізнесу, що значно допоможе молоді реалізувати власний потенціал у цій сфері. Після закінчення програми учасники отримають сертифікати.

Організаторами програми комунальний позашкільний навчальний заклад "Донецький обласний дитячо-молодіжний центр", Управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації (у місті Краматорськ), Центр «Розвиток КСВ», Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України, та ГО “Фонд розвитку Маріуполя”, ГО "Маріупольська Спілка Молоді" (у місті Маріуполь).

Additional information