vidkr_Ukr

 

«Відкривай Україну» – це інноваційний освітній проект для підлітків, що навчає їх втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим школи, міста та всю Україну.

10 квітня на базі КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» відбулася презентація програми освітнього проекту «Відкривай Україну».

Представляла проект GR-менджер Фундації соціальних інновацій "З країни в Україну" Лариса Петрова.

 

 

vidkr_Ukr_17 червня 2019 року у м. Краматорськ на базі Донбаської Державної машинобудівної академії відбудеться півфінал освітнього проекту «Відкривай Україну»

КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» долучається до проведення фестивалю та стає локальним координатором проекту. Одночасно фестиваль пройде в 13-тьох містах України. У Краматорську зберуться 22 команди-учасниці із Донецької та Луганської областей. Команди складаються з 10 учнів 7-11 класів, плюс наставник, якого обирає сама КОМАНДА. Загалом у фестивалі приймають участь команди із 24 областей.

"Відкривай Україну" - є комплесним проектом із освітньою і конкурсною складовою. Географія проекту охоплює всю Україну - учасниками можуть стати і школярі великих міст, і маленьких сіл. В проекті діє формула “1 школа - 1 команда”.
Освітній проект «Відкривай Україну» - засновний фундацією соціальних інновацій «З країни в Україну» в 2015 році, як пілотний проект з географією в Донецькій та Луганській області.
Проектний менеджмент, робота в команді, комунікація, робота з ідеями, критичне мислення – це все, та багато цікавого чекає на учасників фестивалю. У вересні 2019 року в м. Києві, в Палаці Спорту відбудеться фінал фестивалю. Переможець проекту отримує освітню подорож за кордон.
Але до цього ще далеко, наразі нас очікує грандіозна подія, з цікавими думками, ідеями, проектами і просто захоплюючим настроєм. Вхід вільний, а отже кожен матиме змогу ознайомитися з проектами команд і можливо хтось захоче прийняти участь у фестивалі наступного року.
Детальну інформацію ви можете знайти за посиланням https://www.facebook.com/vidkruvai.ukrainu/
Роботи багато, ідей багато і можливо нам потрібна буде ваша допомога!
Слідкуйте за нашими новинами, аби залишатися в курсі всіх подій!

Additional information