18_04_MC_GrenvЩо потрібно молоді? Чого їй бракує? Саме ці питання досліджують молодіжні працівники. Саме на ці питання наш ДОДМЦ дає відповіді! Розвиток своїх можливостей, свобода дій, розуміння і підтримка старшого покоління, простір, в якому молодь може творити і здійснювати відкриття! І ось перше відкриття , яке для себе здійснила молодь Олексієво-Дружківки – Молодіжний центр «GREENWICH».

18 квітня в селищі Олексієво-Дружківка пройшло відкриття молодіжного центру «GREENWICH».

На свято були запрошені міський голова Валерій Гнатенко, радник голови ДонОДА з гуманітарних питань Тамара Лук’янчук та начальник управління сім`ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна. До відкриття долучився і КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр».

Урочиста промова, вітальні слова гостей, танцювальні номери ось так почав свою діяльність молодіжний центр. А спеціалісти ДОДМЦ розповіли та показали, як саме можна впроваджувати неформальну освіту в центрі та організувати його роботу.

А що ж молодь запитаєте ви? Тамування подиху, вогник в очах… Та молодь в захваті! В захваті від ігор, від майстер-класів, від того, що на неї звернули увагу та спитали, а чого хочете ви? В захваті від того, що у них з`явилась можливість проявити себе, показати свої вміння, поділитись своїми досягненнями та навчитися новому. Маємо надію, що надалі центр запрацює на повну силу і буде реально крутим місцем для дозвілля молоді.

Молодь наше майбутнє, наша сила, надія та гордість! Наша задача допомагати їй, давати опору. Пам`ятаємо це.

Additional information