З тисячі можливостей обери свою!

Протягом дванадцяти інтерактивних сесій на базі нашого центру відбулася програма «Крок до успіху»

krok_do_yspixy_zaklСьогодні слово «успіх» - одне з найпопулярніших. Що таке успіх і як його досягти? У кожного свій рецепт, але замислюючись про це, не всі роблять вірні кроки…В чому секрет? Де істина? Кожен діє, дотримуючись своєї стратегії, але все ж, деякі закономірності є.

Протягом дванадцяти інтерактивних сесій на базі КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» відбулася програма «Крок до успіху» для учнів учбових закладів, де вони змогли отримати відповіді на ці питання.

У підлітковому періоді діти стикаються з багатьма протиріччями, конфліктами, кризами. Це, у свою чергу, впливає на взаємодію та спілкування підлітків з однолітками та дорослими.

krok_do_yspixy_zakl_1krok_do_yspixy_zakl_2

Участь у програмі дозволила молоді розкритися, знайти свої сильні сторони, якості, ресурси, побачити перспективу в саморозвитку, стати більш впевненим в собі, навчитися плануванню життєвого шляху, вирішенню конфліктів, формуванню самооцінки та побудові міжособистісних стосунків, сприяла розвитку почуття команди, підтримки, взаємодопомоги, критичного відношення до ризикованих ситуацій, емпатії, формуванню здорового способу життя, профілактики стресу, зміцнення образу «Я».

Після закінчення програми всі учасники отримали сертифікати.

Сподіваємося, отримані навички, допоможуть молоді в життєвому шляху.