4_05_ykr_vumir4 травня пройшла ще одна зустріч команд-учасниць проекту «Український вимір», який реалізовує КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

Цього разу це було змагання, що складалося з двох блоків – турніру з пейнтболу та показової стройової. Всього в етапі прийняло участь 70 молодих людей – представники молоді з Лиманщини, Краматорська, Мирнограда та Слов’янська. Азартна боротьба в пейнтболі , хвилювання та завзятість у показі стройової підготовки – все це є показниками свідомої громадянської позиції, відповідального відношення та справжнього патріотизму молоді Донеччини.

Завдяки наполегливій праці та постійним тренуванням першість з пейнтболу зайняла команда «Мрія» (м. Мирноград), а в конкурсі зі стройової підготовки – команда «Іскра – Звитяга» (м.Слов’янськ).

Вітаємо з перемогами! Щиру вдячність висловлюємо офіцерам центру цивільно-військового співробітництва (CIMIC) за допомогу у суддівстві та класні подарунки командам, а також фахівцям – інструкторам з пейнтбольного клубу за гарну організацію турніру та чесне суддівство.

Більше фото та відео тут :

https://www.facebook.com/pg/projectc.dodmc/photos/?tab=album&album_id=448416472599091
https://www.facebook.com/pg/projectc.dodmc/videos/?ref=page_internal

Additional information