skillslab_8_058 травня на базі КПНЗ "ДОДМЦ" відбувся тренінг "SEO та SMM. Просування бізнесу у інтернеті". Захід відбувся в рамках освітнього проекту для підприємців-початвківців "Skills Lab 2.0. Власна справа", який направлений на розвиток підприємництва у Донецькій області.

Під час тренінгу починаючі підприємці дізналися про те, як самостійно створити власний сайт, які основні принципи та правила створення інтернет-ресурсів, які труднощі виникають під час створення сайту та як їх уникнути. Окрім цього, учасники тренінгу познайомилися з темою "SMM. Маркетинг у соціальних мережах". Тренінг провів методист КПНЗ "Донецький обласний дитячо-молодіжний центр"

Програма "Skills Lab 2.0. Власна справа" реалізується в Маріуполі та Краматорську громадською організацією Маріупольський Союз Молоді спільно з Фонд Розвитку Маріуполя, Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром, Фонд народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, Центр «Розвиток Корпоратівної Соціальної Відповідальності» за підтримки Міністерства Молоді та Спорту України.

Additional information