19_25_PolskaЗ 19 по 25 травня активна молодь Донеччини долучилася до програми «Study tour to Poland». Представники КПНЗ "ДОДМЦ" (управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації) та ГО «Молодь сходу України» відвідали Польщу.

Метою програми є обмін досвідом серед активної молоді та професійної спільноти України та Польщі. Учасники освітньої поїздки відвідали Селезьке воєводство - промисловий регіон Польщі та мали можливість побачити на власні очі, як працюють органи місцевого самоврядування, як налаштована співпраця з громадськими організаціями, як відбуваються конкурси громадських бюджетів та реалізація соціально важливих проектів, та результати децентралізації в дії.

Учасники відвідали місто Глівіце, де познайомилась з принципом діяльності «парасолькових» центрів суспільних ініціатив, який надає підтримку громадським організаціям, підприємцям та волонтерам.

У Місто Дуброва-Горниче учасники познайомились з процесом ревіталізації старої фабрики та її перетворення у «Фабрику, сповненої життя»,  яка стане культурним центром міста. В місті Рибнік учасники відвідали стару шахту, яка вже пройшла процес ревіталізації та є діючим центром індустріальної культури. В місті Цешин учасники не тільки поспілкувались з представниками влади повіту, а й відвідали одну з активніших ГО «Батут»

Під час зустрічей та активного спілкування,  у учасників з’явилось чимало ідей для подальшої співпраці.  Натхненні наповнені, знаннями, досвідом та бажанням творити зміни в нашому суспільстві ми продовжуємо працювати над спільними проектами.

 

Additional information