З тисячі можливостей обери свою!

Методист нашого центру провела тренінг «Командоутворення»

29_05_1

29 травня спеціаліст Донецького обласного дитячо-молодіжного центру на базі Краматорської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 35 з профільним навчанням імені Шеймана В.М. провела тренінг «Командоутворення» для учасників пришкільного профільного літнього табору.

 

Мета тренінгу : вироблення навичок взаємодії та побудова довіри всередині колективу, розвиток відповідальності і вкладу кожного учасника в рішенні загальних задач.

У сучасному світі здатність діяти в команді, безсумнівно, є одним з найбільш затребуваних особистих якостей поряд з надійністю, готовністю допомогти, чуйністю, широтою поглядів, терпінням і самоповагою.

29_05_2Розпочали з поглибленого знайомства між учасниками, яке допомогло краще зрозуміти один одного та дізнатись більше про наявні в кожного «ресурсні якості», а вже далі перейшли до практичних вправ та дійшли висновку, що команда починається з довіри. Потім більш детально розібрали теорію командотворення та ролі, які існують в командах. Ці знання на практиці закріплювали виконуючи завдання від ведучої, наприклад, учасникам потрібно було за відведений проміжок часу збудувати «живий дім». Робота в команді дозволила зрозуміти, яку роль обрав для себе кожен.

Фінальним завданням був «вправа зі стільцями». Це завдання вимагало від учасників максимальної спрацьованості та уважного відношення один до одного, знадобилось трохи часу й після кількох невдалих спроб учасники виконали цю задачу.

Учасники тренінгу отримали дуже цінні знання та практичні навички , відпрацьовували техніку взаємодії у командній роботі та набули практичних вмінь вести безконфліктний діалог.

Бажаємо молоді творчих успіхів та яскравих вражень у спільній роботі!