З тисячі можливостей обери свою!

На Сумщині відбувся Всеукраїнський тренінг "Ефективний менеджмент молодіжних центрів"

04_07_06_SumiЗ 4 по 7 червня на Сумщині відбувався Всеукраїнський тренінг "Ефективний менеджмент молодіжних центрів", у якому приняла участь методист Донецького обласного дитячо-молодіжного центру.

Організаторами заходу є Міністерство молоді та спорту України за підтримки програми "Активні громадяни" від Британської ради в Україні, ГО "Молодіжна Платформа", Асоціація молодіжних центрів України у партнерстві з управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Головною тематикою заходу стало обговорення питання розвитку молодіжної інфраструктури, зокрема сприяння забезпеченню ефективної діяльності молодіжних центрів, що є одним із пріоритетних напрямів державної політики в молодіжній сфері.

Значна частина просторів чи центрів для молоді часто працюють неефективно через відсутність відповідного досвіду, що змушує владу зменшувати їх фінансування.

Протягом тренінгу організатори заходу поділилися з учасниками успішними кейсами у сфері молодіжної політики.

Тренінг передбачав посилення роботи елементу інфраструктурної реформи молодіжної політики, а саме молодіжних центрів, через освітню програму для менеджерів та керівників таких центрів. Також під час заходу учасники мали змогу відвідати молодіжні центри та відкриті громадські простори м.Суми з метою перейняття досвіду діяльності закладів.

Метою тренінгу було надання знань та навичок щодо сталої, системної, планової роботи центру, ознайомлення з поняттям та змістом роботи молодіжних центрів на прикладі європейського досвіду, із метою розвитку молодіжної політики, молодіжної роботи у працівників молодіжних центрів України, представників громадських організацій, структурних підрозділів відповідальних за роботу з молоддю.

Програма включала такі тематики:

  • дослідження молоді громади та різноманітність форм досліджень потреб молоді, аналіз ключової проблематики;
  • формування навичок для працівників центрів щодо планування, прогнозування та вимірювання результатів позитивного впливу центру на молодь громади;
  • створення простору молодіжного центру, ураховуючи заплановану програмну діяльність;
  • ефективна робота команди молодіжного центру, зовнішні та внутрішні комунікації в колективі, брендинг та позиціонування центру;
  • створення волонтерських рухів при молодіжних центрах.

Дякуємо тренерам за отриману інформацію!

Є над чим попрацювати в своїх центрах…