З тисячі можливостей обери свою!

Навчальний візит в Естонію

estonia17 – 21 червня в рамках програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та громадської активності у східній Україні» відбувався навчальний візит до Естонії. Візит організований Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Естонським центром молодіжної роботи за сприяння Міністерства молоді та спорту України та підтримки Європейського Союзу. Спеціаліст КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» також долучився до навчального візиту.
Молодь Донецької, Луганської та Київської області вивчали досвід молодіжної політики Естонії.
Протягом трьох днів учасники відвідали приміщення естонського Міністерства освіти, спілкувалися з працівниками Естонського національного молодіжного центру, з головою Спілки шкільних рад Естонії, побували у Молодіжному центрі центрального району Талліну. Група активної української молоді побували в місті Тарту. Там вони відвідали Тартурський природний дім, де молодь займається природничими науками після шкільних уроків.
Також учасники відвідали міську раду Тарту та Національний Музей Естонії , ознайомилися з двома постійно діючими виставками – історія виникнення естонського народу та його розвиток, боротьбу за незалежність.
Під час робочого візиту група відвідала кілька таллінських установ. Це були :
- Естонська спілка молодіжних організації. Головним завданням спілки є координація молодіжні ради, її фінансування через міністерство освіти. Основна задача - створення молодіжних рад при кожному органі місцевого самоврядування.
- Мережа громадських організацій «Добрий громадянин» . Діяльність ГО спрямована на захист прав неприбуткових організацій, допомога ГО від тиску політики і корпорацій, уникнення фальсифікацій на виборах, питання використання політичними партіями грошей, наданих державою.
- Таллінський університет. Заклад має свою обов`язкову для проходження програму «LIFE”, яка розвиває навички та компетенції, які необхідні студентам в реальному житті.
- Асоціація відкритих молодіжних центрів «Підійми це». Це є « парасолькова» організація для усіх відкритих молодіжних центрів.
Візит був дуже насиченим. Особливо пізнавальним та цікавим було ознайомлення з молодіжною роботою в країні, вимоги до молодіжних працівників, знайомство з естонськими молодіжними центрами.
В Естонії усе робиться не для молоді, а з молоддю. Це важливий момент. Молодих людей навіть долучають до політичного життя, а саме до місцевих виборів з 16 років.
Головне не стояти на місці, а постійно навчатися та розвиватися для того, аби краще виконувати свою роботу – залучати молодь до активного суспільного життя.
Ми вважаємо, що такі візити дуже корисні, і коли наша молодь буде бачити напрацювання та досягненні інших країн, тим більша буде мотивація діяти та змінювати свою країну на краще!

 
Анонси:

З метою успішної реалізації політики у сфері національно-патріотичного виховання та удосконалення діяльності пропонуємо пройти опитування

06.08.2019

Всеукраїнський молодіжний форум "Саміт проактивних "Б.У.М." – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй"

06.05.2019

Відкрито call на тім-лідера на молодіжний обмін в Угорщині!

03.05.2019

ПРОЕКТ USAID «ЕКОНОМІЧНА ПІДТРИМКА СХІДНОЇ УКРАЇНИ» ОГОЛОШУЄ ПРОГРАМУ ГРАНТІВ

23.04.2019

Створення форуму для молоді з метою свідомого вибору професії

23.04.2019

Вебінар «Резюме як ефективний інструмент пошуку роботи»

12.04.2019

HumanHub - Профорієнтаційна програма для молоді

09.04.2019

Тренінг «Влада і молодіжна громада» для молоді Донецької області (Слов’янськ, Бахмут, Покровськ)

01.04.2019

Дев'ять важливих порад для створення громадської організації

14.03.2019

Відкрито набір SDG-амбасадорів – молодих і активних людей зі всієї України

06.03.2019
Наші партнери

 

brit_rada

insha_osvita

elefant

gurt

rada_materiv_i_dryzin_ato

dga

dga

nasne_maib

teplicna

zdorova_voda

ykr_zalizn