21 лютого  на базі Донецького обласного  дитячо-молодіжного центру за ініціативи Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації для студентської та учнівської молоді області було проведено меморіальний захід з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

На заході були присутні мати загиблого у Києві під час Революції Гідності Івана Пантелєєва – Людмила  Іванівна та директорка Краматорської ЗОШ № 10, де навчався Іван - Любов Василівна Ярмош.

Молодь Донеччини мала змогу поспілкуватися із запрошеними гостями заходу, послухати  цікаві факти з життя героя України, передивитися та обговорити документальні хроніки подій лютого 2014 року.

Студентство та старшокласники також подивилися фільм «Україна. Майдан. Перезавантаження.» та висловили свої почуття та сподівання с приводу побаченого.

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні, згідно з Указом президента від 11 лютого 2015 року "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні".

Саме в ці дні, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.

20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.

Наступного дня, 21 лютого 2014 року,  влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану.

Герої Небесної Сотні будуть жити доти, поки пам’ять про них живе в наших думках, наших серцях. І ми з вами маємо бути гідними цієї пам’яті.

Additional information