Впродовж місяця в Краматорську проходять  зустрічі з форум-театру «Сцена життя».

Заняття з форум театру побудовані таким чином, що учасники не помічають коли завершуються звичайні вправи й починається акторська гра.

Тригодинне заняття включає загальні вправи на розігрів, побудову команди, розвиток ораторських та імпровізаційних навичок, роботи з тілом та голосом. Після розігріву, йде театральний блок, де ми робимо театр образів та етюди.

 Окрім цього, кожне заняття має один з напрямків тренування тих чи інших вмінь. Вже  чотири зустрічі ми відпрацювали з голосом, образним мисленням та тілесно-імпровізаційними технікам, розвитком емоційного та креативного мислення.

24 лютого відбулася п’ята зустріч, на якій учасники також познайомились з напрямками пригнічення за Пауло Фрейре.

Ознаки експлуатації, дискримінації, бідності, нерівності перед законом, свавілля влади, насильства є в кожному суспільстві. Ці напрямками стали темами театру образів, які показують проблеми нашої громади і саме вони будуть покладені в основу майбутньої вистави над якою працює група.

Ви можете приєднатися до цього творчого процесу кожної неділі об 14.00 за адресою Паркова 99.

Організаторами заходу є Управляння сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та Донецький обласний дитячо-молодіжний центр у партнерстві з ГО «Фонд соціального розвитку «Наше майбутнє»

Additional information