24 лютого на базі  КПНЗ «Донецького обласного дитячо-молодіжного центру» для молоді Донеччини  пройшов  тренінг  «Що таке невербальне спілкування, або як розмовляти тілом», в рамках проєкту «Школа волонтерства».

В ході тренінгу учасники ознайомилась з поняттям невербального спілкування та дізнались про значення найбільш вживаних жестів.

За допомогою засобів невербальної комунікації група змогла побудувати довірчі відносини між собою та  усвідомити свої пози і власні жести. Фахівці центру допомогли опанувати ефективні невербальні прийоми, які впливають на несвідомому рівні.

Важливо розуміти, що невербальна комунікація є мовою стосунків. Такий вид спілкування більшою мірою передає інформацію про наше ставлення до інших людей, ніж про те, що ми їм говоримо.Є різні сторони невербальної комунікації та граматика для їх розуміння, яка дозволяє нам використовувати й інтерпретувати невербальні сигнали відповідним чином.

Проєкт проходить при підтримці управління сім’ї, молоді та масових заходів національно- патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації.

Additional information