Донецький Обласний  дитячо-молодіжний центр  за підтримки Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької  Обласної держадміністрації розпочав Обласний мистецький проєкт «Art-територія».

Що ж таке Art?

Art – це  мистецтво тож і говорити ми будемо про мистецтво.

Українське мистецтво - сукупність усіх творів мистецтва, створених за всю історію розвитку України. Мистецтво охоплює всі види народної творчості- музику, танці, пісні, фольклор, декоративно-ужиткове мистецтво, що розвивається, як єдиний комплекс і органічно входе у життя народу протягом усієї історії.

Мистецтво живе в кожному з нас. Воно надихає, окреслює, зворушує, часом оживляє зморену душу, дає поштовх ідти далі, створювати свій уявний світ. Воно народжується і живе у кожному з нас.

Так склалося, що творчість українських діячів та українське мистецтво більш  відоме за кордоном, а в рідній країні їх знають лише декілька поціновувачів мистецтва. Тож #ДОДМЦ вирішили, що своїх талановитих людей, якщо не знати в обличчя, то хоча б знати їх найвідоміші роботи, якими захоплюються  у всьому світі.

Всі статті мистецького проекту можете знайти за хештегом #Artтериторія.

 

ПОЛОЖЕННЯ тут...

Additional information