«Безпечні канікули» для дітей та молоді лінії розмежування проводились в межах реалізації проєкту «Донеччина - згуртована та безпечна» розробленого Благодійним фондом «Слов’янське серце» відповідно до програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії, Швеції та Європейського союзу.

Заходи проводили фахівці відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції України в Донецькій області спільно з фахівцями Донецького обласного дитячо-молодіжного центру за інформаційної та організаційної підтримки управління сім`ї, молоді та масових заходів національно - патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

За час виїздів фахівці обласного молодіжного центру надихнули громаду с. Гранітне до створення молодіжного центру, залучили місцеву молодь до участі в обласному освітньому проєкті «7 вершин PRO», що надасть можливість підліткам впродовж чотирьох днів в Святогірську прокачати свої лідерські якості та навички майбутнього. 

Одинадцять виїздів до дітей та молоді з лінії розмежування. Багато годин дорогами Донецької області. І все з однією метою – подарувати радісні емоції місцевій учнівській молоді. Під час заходів молодь та діти пригадали правила безпечної поведінки під час канікул, збагатились новими знаннями та вміннями на майстер-класах, отримали радісні посмішки та різноманітні смаколики.

 

 

Additional information