З тисячі можливостей обери свою!

YMCA України та молодіжна організація AWO SANO з Німеччини проводять набір на міжнародний cемінар у рамках проекту «Pictures at an Exhibition - Europe 2017»

Шановні друзі!

YMCA України та наші партнери - молодіжна організація AWO SANO з Німеччини проводять набір на міжнародний cемінар у рамках проекту «Pictures at an Exhibition - Europe 2017», який відбудеться у місті Києві. Дати проведення: 25.03.2017 – 09.04.2017. Учасниками семінару будуть молоді люди з Білорусі, Румунії та Німеччини. Віком 18-25 років.

Семінар - це чудова можливість взяти участь у міжнародній молодіжній команді, що розглядатиме актуальні світові питання в рамках теми "Біженці та переселенці у Європі".

Тренінги, воркшопи, майстер-класи, телемости з Німеччиною, які підготують самі учасники програми спільно з професійними тренерами будуть надихати вас на позитивні зміни у суспільстві.
Окрім цікавої творчої та інформаційної діяльності, на вас чекають екскурсії містом (Київ), вечірні розваги та цікаве спілкування з однолітками з різних країн Європи.


Завершальний захід за проектом - створення виставкової експозиції ваших творчих напрацювань та висвітлення підсумків вашої роботи у ЗМІ.

Проїзд до Києва і у зворотньому напрямку, проживання, харчування будуть оплачені організаторами за рахунок гранту.

Просимо тих, хто бажають взяти участь у програмі, заповнити форму за наступним посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1CDhK37KhhaTrwJf8dFZdw38qHJc6UbJL0LaEItws8y8/edit?usp=sharing