З тисячі можливостей обери свою!

Національний семінар щодо інформування та консультування молоді

seminar_vinicsa20 – 21 червня 2018 року у Вінниці на базі обласного молодіжного центру «Квадрат» відбудеться Національний семінар щодо інформування та консультування молоді, організаторами якого є Європейська агенція з питань інформування та консультування молоді ERYICA спільно з Міністерством молоді та спорту України, Вінницькою обласною держадміністрацією та Асоціацією молодіжних центрів України.

Захід об'єднає досвідчених експертів з питань інформування молоді й тренерів мережі ERYICA, а також українських учасників – представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, відповідальних за роботу з молоддю, громадських об’єднань, молодіжних центрів, молодіжних працівників.

Під час семінару буде напрацьовано стратегію розвитку якісної молодіжної інформаційної політики в Україні з метою задоволення інформаційних потреб молоді та застосування принципів Європейської молодіжної інформаційної хартії.

Додатково інформуємо, що витрати на проїзд, проживання та харчування учасників покриваються за рахунок організаторів заходу.
Заїзд та поселення учасників відбуватиметься 19 червня.
Відшкодування витрат за проїзд відбуватиметься після заходу відповідно до наданих проїзних документів.

Реєстрація учасників триває до 5 червня.
Інформацію про відібраних учасників буде повідомлено до 9 червня.
Контактний телефон: (044) 284 30 26.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ тут...