З тисячі можливостей обери свою!

Міжнародний Республіканський Інститут запрошує до участі у програмі «Школа молодого політика» молодь віком від 15 по 17 років з міста Слов'янськ

shcola_molod_politikaМета програми «Школа молодого політика» - підготовити випускників шкіл, студентів перших курсів ВНЗ до активної участі в свої громадах та політичній діяльності. Надихнути та надати основні інструменти лідерства для виховання ефективних політичних лідерів націлених на розвиток своїх міст та регіонів України. Школа включатиме:  практичні навчання для учасників, можливість побачити кращих тренерів та громадських експертів з політичного лідерства, сучасних комунікацій та особистого розвитку. Семінари передбачають високий рівень інтерактивності, утворення команд та роботу у групах над спільними проектами та виконанням домашніх завдань. У рамках програми відбудеться серія дводенних навчальних семінарів на теми:
Вступ до політики та політична система України;
Лідерство та особистого розвиток;
Сучасні комунікації та публічні виступи;
Вибори та виборча кампанія.

МРІ забезпечує комфортні умови навчання, харчування та безпеку на всіх етапах програми. Всі семінари відбуватимуться у вихідні дні (субота-неділя).

Умови участі: До участі в програмі запрошуються школярі та випускники, активні, молоді та амбітні лідери яким на 1 вересня 2018 року вже виповнилося 15 років і які ще не досяги 18 років. До участі в програмі на конкурсній основі буде відібрано всього 22 особи. Для участі у програмі потрібно пройти онлайн реєстрацію за адресою - https://www.iri.org.ua/kalendar-podiy/skola-molodogo-politika-v-slovansku.

Навчання відбудеться у період вересень-жовтень 2018 року. Заплановані дати сесій:
1 сесія - 22-23 вересня
2 сесія - 29-30 вересня
3 сесія - 6-7 жовтня
4 сесія - 20-21 жовтня.

Проект реалізується Міжнародним республіканським інститутом (IRI) за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID).

З усіх питань звертайтеся до Керівника програм МРІ Спутая Олександра 0675044022, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Міжнародний республіканський інститут
tel.: +38 (056) 73-20-079

mob.: +38 (067) 328-10-20
e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript