shkilne_pidprВідкрито набір учасників тренінгу для майбутніх експертів/тренерів з соціального шкільного підприємництва з Івано-Франківської, Житомирської та Донецької областей. Тренінг відбудеться 13-15 листопада 2019 року у Києві. Докладніше - за цим посиланням: http://bit.ly/2p2fwSe

Соціальне шкільне або учнівське підприємництво – один із найбільш успішних методів розвитку молодіжного підприємництва, соціальної відповідальності та підготовки до свідомого життя у школі. Воно сприяє і розвитку самої школи як відкритої назовні інституції.

Така проектна бізнес-модель "дорослих" форм підприємництва, яка створюється самими учнями та за їхньої ініціативи і працює за усіма правилами бізнесу в рамках школи, успішно підтримується у Німеччині з боку держави, суспільства та бізнесу.

В рамках нашого спільного з Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland і Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) проекту "Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській
та малих містах України для заохочення молоді до соціального підприємництва у Iвано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях" планується адаптувати дану модель та імплементувати її в Україні.

Additional information