1

З 11 по 13 червня 2016 року в м.Святогірськ відбувся фінальний етап «Майбутній воїн» в рамках проекту Патріотична гра. В ньому приймали участь команди – представники Лиманського району та Краматорську.

Юні патріоти проявили себе в багатьох конкурсах та змаганнях, показав справжній клас, не злякавшись труднощів та перешкод.

В перший день фіналу було проведено конкурс зі стройової підготовки, де учасники продемонстрували вміння марширувати та виконувати команди командиру, а також марширування з піснею.

Майстер-класи від справжніх фахівців своєї справи (офіцер з військ оперативного забезпечення з позивним «Дід» та діючі воїни високомобільних десантних військ) навчили учасників швидко та правильно одягати та знімати ОЗК та збирати та розбирати АК-47. Всі справилися на відмінно!

Захід «Солдацька каша – їжа наша» показав, які патріоти кухарі та які вони всі гостинні.

23

4

 

Після командоутворювального тренінга з елементами танцювальної терапії хлопці та дівчата змогли ще більше наблизитися один до одного та спробувати себе в ролі митців.

 

 

На другий день відбулася військова естафета з багатьма «Контрольно - пропускними пунктами», де всі відчули на собі всі труднощі звичайних військових будней та не зважаючи на це – учасники з честю подолали всі перешкоди.

Також відбулися цікавезні майстер-класи , які проводили гості-військові – з військових єдиноборств та військової медицини. Молоді патріоти з захопленням слухали, вчилися та занатовували собі цінні поради фахівців.

56

Найочикуваніший захід – нагородження – пройшов на гребні урочистості, гордості та радості і учасників-суперників, і керівників команд, і запрошених гостей. Всі переможці отримали подарунки, призи, грамоти та незалежно від зайнятих міст – всі-всі вважаються переможцями Обласної Патріотичної гри!

Підсумки фіналу:

9

 

 

I місце – команда “Кальміуські Джури» (м.Краматорськ)

 

 

 

II місце – команда «Козацька родина» (м.Краматорськ)

III місце – команда «Дружба» (с.Рубці, Лиманський район)

IV місце – команда «Козаченьки» (с.Новоселівка, Лиманський район)

 

Відео-звіт тут...

Більш фото тут...

ВІТАЄМО ВСІХ ПАТРІОТІВ – ПЕРЕМОЖЦІВ! ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!

Additional information