Новости

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня  проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Тому наша команда Донецького обласного дитячо-молодіжного центру підтримує цю акцію з метою підвищення обізнаності молоді України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості , щодо нетерпимого ставлення до насильства,аби не потрапити до цих негативних явищ.

Тому ми розпочинаємо флешмоб #РАЗОМ_ЗА_БОЛЮЧЄ та пропонуємо приєднатися до нього усі молодіжни центри та платформи України, а також небайдужу молодь до цієї проблеми❗

Що для цього потрібно?

 • Записати відео з порадами проти насильства;
 • Опублікувати відео у соціальних мережах Facebook  або Instagram під хештегом #РАЗОМ_ЗА_БОЛЮЧЄ;
 • Відмітити 5 молодіжніх центрів або платформ України, або своїх друзів через значок «@»
 • Публікації враховуються до 10 грудня включно❗

#ДОДМЦ

#РАЗОМ_ЗА_БОЛЮЧЄ

#16днів_проти_насильства

Молодёжный центр "Мексика" Молодіжний центр "Greenwich" (Клуб смт. Олексієво-Дружківка) Молодіжний центр "Відродження" Молодіжний центр "Вікторія" Молодіжний Центр " Смайл" Молодіжна рада при Донецькій обласній державній адміністрації Молодь Маріуполя

 

 

В тебе є круті ідеї і ти хочеш їх розвивати?!

А ще й отримати на цей розвиток грант?

Ти амбіційний та хочеш зібрати команду однодумців?!

Провести час в дружній компанії, познайомитися з новими та крутими людьми?!

 

Британська Рада в Україні та Донецький обласний дитячо-молодіжний центр запрошують до участі у навчанні за програмою "Активні громадяни"(offlinę).

Під час навчання будуть розібрані такі теми:

 • розвиток довіри та взаєморозуміння;
 • сталий розвиток в громадах;
 • налагодження діалогу та робота в команді;
 • виявлення проблем у громадах

КОЛИ: 15-18 грудня

ДЕ: м.Святогірськ

ЯК: Для участі необхідно заповнити  гугл форму та чекати на детальну інформацію та зворотній зв‘язок від координаторів

ДЕДЛАЙН подачі заявки до 10 грудня 2020

 

Реєструйся за постланням: https://forms.gle/eDZ3myYAq43MU46KA

Детальна інформація за телефоном:  0999489729 Олена

З метою привернення уваги громадськості до проблем насильства, особливо домашнього, а також захисту прав жінок й формування ненасильницької поведінки, з 25 листопада до 10 грудня 2020 року в Україні проходить щорічна міжнародна акція "16 днів проти насильства". Її мета - привернути увагу суспільства, навчити не замовчувати проблему і не відвертатися від тих, хто вкрай потребує допомоги.

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання проводить акцію: «Розфарбуй світ в помаранчевий колір!», присвячену  Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства», та пропонує прийняти участь  у тестуванні  молодь та представників молодіжних центрів Донецької області:

 

 

 

 

«Обізнаність молоді щодо проблеми насильства в суспільстві»  

 

«Що ти знаєш про насильство?»

 

Бажаємо успіху!

В рамках партнерства з BRITISH COUNCIL,  фасілітаторками програми «Active Citizens», методистками Донецького обласного дитячо-молодіжного центру проведено  online  тренінг програми  для активної молоді Донеччини.

Програма «Активні громадяни» має на меті сприяти соціальному розвитку, головною рушійною силою якого виступають самі громади, які сприяють соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку.

Президент Володимир Зеленський закликає молодь взяти участь у масштабному всеукраїнському флешмобі Ukraine NOW та розповісти про любов до України.

«Переглянув відео про нашу сучасну Україну, про молоді покоління свободи, народжені в незалежній країні. Вільні, красиві, сильні! Це та Україна, у яку я вірю. А погляньмо, в яку Україну вірить наша молодь!» – сказав Глава держави.

У флешмобі Ukraine NOW можуть взяти участь усі охочі громадяни України віком до 30 років включно.

З Днем Гідності та Свободи! Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода в домівках! Нехай не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

 

https://drive.google.com/file/d/1VY3qdTOs63XQVqWeadJ2UkG1KPzGUuTs/view

 

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр прийняв участь у конференції з міжнародною участю, організаторами якої виступили UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення спільно з Міністерством освіти і науки України.

Під час конференції було обговорено роль комплексної сексуальної освіти у розвитку ключових компетенцій молоді в галузі здоров’я, безпеки і соціального добробуту. Це надасть змогу відкритого діалогу між керівниками освітньої галузі, педагогічними працівниками, вченими, медиками, молоддю та батьками з метою обґрунтування пріоритетності сексуальної освіти, вибору оптимальної стратегії її розвитку, а також затвердження єдиного нормативного документу, щодо цілей, завдань, форм, принципів впровадження такої освіти в закладах освіти.

Через пандемію Covid – 19 всі проєкти переходять в онлайн режим, але це не  привід для смутку, адже карантин – це час для самоосвіти та самовдосконалення, набуття нових навичок.

16 листопада розпочалося навчання в освітній програмі «Кар'єрне консультування для молодіжних центрів», що реалізується ГО Центром “Розвиток KCB“ за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства молоді та спорту України, у якій бере   активну участь Донецький обласний дитячо – молодіжний центр.

Курс надає теоретичні  знання та практичні інструменти для роботи з різними запитами нашої молоді:

 • Профорієнтація
 • Пошук роботи
 • Розвиток кар’єри та вихід із кризової ситуації

Спікерами курсу є кар’єрні консультанти, досвідчені фахівці зі сфери HR, психології та коучингу. Інформаційно – насичено, змістовно  та цікаво проходять заняття. Хочемо подякувати організаторам цієї програми за таку чудову можливість набути нових навичок.

У спелеосанаторії «Соляна симфонія» (м.Соледар) Донецький обласний дитячо-молодіжний центр зібрав учасників обласного освітнього проєкту «Український вимір» на змагання в краєзнавчому  етапі.

 

Команда Платформа Ініціатив "Теплиця" розпочинає імплементацію Проєкту Школа менеджменту волонтерських програм "простіше простого" за фінансової підтримки National Endowment for Democracy

Волонтерство, як феномен, на сході нашої країни важко виміряти. Але волонтерство впевненно входить в життя багатьох. Саме зараз прийшов час гуртувати навколо себе тих, хто має внутрішню потребу допомагати з тими, хто цього потребує.

 

Тож, як виглядає студент 2020 року?

 

Хочете дізнатися?

 

А ми вже знаємо!

 

Вітаємо переможців обласного фотоконкурсу до Міжнародного Дня студента!

Сьогодні за умови карантинних обмежень ми не маємо змоги запросити всіх наших друзів до нашого центру, але виклики дають нам нові можливості і ми об’єднаємося ще більшою мережою!

Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром було проведено обласні онлайн-змагання серед професійно-технічних навчальних закладів Донеччини. Участь у заході приймали ПТНЗ з різних куточків нашого регіону. На то і завдання обласного молодіжного центру об’єднати якомога більше молоді!

Additional information