Новости

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр спільно з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації розробив програму «ЦіліснаЯ» для жінок Донецької області, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

14 січня на базі Комунального закладу "Донецький обласний соціальний центр матері та дитини" (м. Дружківка) практичний психолог КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» провела наступний тренінг: Світ емоцій та почуттів.

Якщо тобі від 18 до 25 років.

Ти навчаєшся у ЗПТО або ВНЗ.

Проживаєш на території Донецької, Луганської, Запорізької або Херсонської області.

Маєш велике бажання знайти можливості для розвитку своєї громади, втілити власні соціальні ініціативи та стати частиною позитивних змін.

А також тебе є достатня кількість часу пройти всі модулі навчання та можливість поїхати на десятиденне стажування до іншої громади - тобі до нас!

 

Детальніше тут...

В січні 2022 року Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром за підтримки управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА та у співпраці з ГО «Молодіжний центр «Територія ініціатив» розпочато реалізацію обласного проєкту «Розвиток мережі центрів молодіжного волонтеріату».

 

Учасниць та учасників проєкту привітала начальниця управління сім'ї, молоді та масових заходів НПВ Донецької ОДА Лілія Золкіна, зробивши наголос на важливості розвитку молодіжного волонтеріату в області та побажавши всім успіхів в роботі з молоддю, позитивної реалізації волонтерських ініціатив та міцного здоров’я.

Премія Кабінету Міністрів України присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України уподовж 2021 року.

 

Також при цьому можуть враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

 

Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна.

 

Детальніше...

Бажаєш стати волонтером?

 

Приєднуйся!

 

Ти маєш активну життєву позицію та хочеш розвиватись?

 

Ти бажаєш спілкуватися з цікавими людьми та змістовно проводити свій вільний час?

 

Ти здатний самостійно міркувати та мати власну думку на різні речі?

 

Якщо ти готовий діяти не марнуючи часу, тоді приходь до нас!!!

 

Ми чекаємо на тебе!!!

 

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр розпочинає набір на проєкт "Школа волонтерства «Технологія добра» та запрошує молодь віком 14-18 років до участі у серії тренінгів по оволодінню основними знаннями та вміннями, необхідними для здійснення волонтерської діяльності.

 

Реєстрація за посиланням

https://forms.gle/fhBQwar1sksaKzE7A

Запрошуємо всіх вас долучитися до збирання ідей, щодо проведення заходів, присвячених 30-річчю із дня затвердження Верховною Радою України Державного Гімну України - національного гімну на музику Михайла Вербицького (15.01.1992) та 30-річчю із дня затвердження Верховною Радою України Державного Прапора України - національного прапора, що складається з двох смуг: верхньої - синього кольору, нижньої - жовтого кольору.

 

Ми будемо дуже вдячні, якщо до цього опитування ви долучите своїх близьких, друзів, колег та молодь, яка відвідує ваші молодіжні центри та платформи.

 

Збір ідей відбувається на онлайн платформі Tricider.

 

Та ідея, яка набере найбільшу кількість голосів, буде реалізована молодіжними центрами Донецької області,  задля гідного відзначення цих річниць.

Чому дивовижна? Бо прилітає в один клік! Щоб створити найтеплішу листівку, вам потрібно лише зайти на сайт https://dyvo-poshtivka.com.ua/ і вибрати одну із картин, над якою чарували найкращі українські художники та художниці. І вже за секунду привітання «оживе» у смартфоні друга чи родича.

 

На поштівках відображено новорічні й різдвяні традиції українського народу. Тож пізнаваймо Україну разом через її могутні символи, через усе те, що робить нас самобутніми та об'єднує. Нумо ділитися радістю! З «Дивовижною поштівкою» це просто, як ніколи.

 

Малюнки для поштівок, як і торік, створили українські художники з різних міст країни. Цього разу до фольклорних сюжетів додалися сучасні. Зокрема, це «Різдвяний ярмарок», «Тигристий Новий рік» та навіть «Новорічний Zoom». Усі листівки анімовані.

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр спільно з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації розробив програму «ЦіліснаЯ» для жінок Донецької області, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

24 грудня на базі Комунального закладу "Донецький обласний соціальний центр матері та дитини" (м. Дружківка) для жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах практичний психолог КПНЗ Донецького обласного дитячо-молодіжного центру провела другий тренінг: Як бути упевненої у собі?

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр за підтримки Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації, провів обласний конкурс творчих робіт «Різдвяний настрій».

 

Близько 100 учасників взяло участь в конкурсі. 

 

Кожна робота вражає індивідуальністю, бо створювалася дітьми з особистого сприйняття.

 

Донецький  обласний дитячо-молодіжний центр у співпраці з ГО “Молодіжний центр “Територія ініціатив” оголошує про старт проєкту “Розвиток мережі центрів молодіжного волонтеріату".

 

Цільова аудиторія проєкту – керівники та керівниці 10 молодіжних центрів Донецької області. Головна мета проєкту: сформувати системний підхід до розроблення і впровадження волонтерських програм та розвитку культури волонтерства у громаді та активного громадянства серед молоді; посилити інституційну спроможність молодіжних центрів.

Президентом України оголошено Програму підтримки легального бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян (далі – Програма).

 

Additional information