Громадська організація “Молодіжний рух “Шифт” (ГО Шифт) була заснована влітку 2018 року та займається розвитком підприємницького мислення молоді.

За 2 роки організація реалізувала низку проєктів: літній табір з соціального підприємництва, “Соціальне підприємництво для молоді зі сходу”, школа підприємництва для підлітків “IdeaShift”, та інші. Зараз в Краматорську, в партнерстві з Донецьким обласним молодіжним центром,  та за сприянням програми “Економічна підтримка східної України” ГО Шифт реалізує проєкт “Арт-коворкінг: креативне підприємництво для молоді”. Це простір, в якому молоді люди можуть реалізувати свої підприємницькі ідеї, використовуючи обладнання Арт-коворкінгу. Це можливість створити свій прототип за допомогою консультантів, протестувати його та розробити свою бізнес-модель. Пошив сумок, рюкзаків та бананок з вживаного одягу, виготовлення авторських блокнотів, стікерпаків та листівок,  створення колажів та друку на футболках - ось далеко не повний перелік того, що роблять резиденти Арт-коворкінгу. Все для того, щоб у молоді Краматорська з’явилась творча впевненість, бо творчість - одна з найважливіших потреб людини.

 

Арт-коворкінг знаходиться за адресою Паркова 99 та працює з 12 до 19 у будні дні.

 

До кінця цього року для мешканців Краматорську Арт-коворкінг працює безкоштовно, але потрібно зареєструватись, заповнивши анкету https://forms.gle/NLfJzwi8V45MX3ob8

 

Для молоді віком від 15 до 23 років в Арт-коворкінгу будуть проходити безкоштовні майстеркласи з техніки колажування для створення зображень та  друку на футболках, створенню власного щоденника, створення упаковки, створення наліпок та стікерпаків, апсайклінгу та створенню сумок та іграшок з вживаного одягу. Щоб взяти участь у майстеркласі потрібно заповнити анкету https://forms.gle/YdSXEJn9PiTfcVyL8, та пройти конкурсний відбір.

 

Для учасників, які мотивовані заробляти кошти на власних вміннях та створенні креативного продукту буде організована навчальна програма “креативне підприємництво” та навчальний візит до креативних фірм Івано-Франківська

 

9 червня відзначається Міжнародний день  друзів – це привід  згадати і привітати всіх своїх друзів.

Дружба – це взаєморозуміння  і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси і точки дотику. Позитивність дружніх відносин важко заперечити. Вона цінувалась завжди і в усі часи.

Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром за підтримки  Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької Обласної держадміністрації до Міжнародного дня друзів   проводиться  Обласний фотоконкурс зі сторітелінгом: «Історія однієї дружби».

 

Основна мета фотоконкурсу:

  • розкрити сенс та цінності дружби в житті кожної людини, будувати дружні стосунки;
  • виявлення, підтримка та всебічний розвиток талановитої молоді;
  • розвиток і реалізація творчих здібностей молодого покоління.

До участі в конкурсі приймаються  фото, на якому зображений ваш найліпший  друг, друзі, або ви всі разом та обов’язкова наявність  історії вашої дружби. Фото з історією повинно бути  розміщеним на вашій власній сторінці Facebook або  Instagram з двома обов’язковими унікальними хештегами «#Історіяоднієїдружби» та "#ДОДМЦ", за яким ми вас будемо індифікувати як учасника конкурсу

 

Координаторка фотоконкурсу  Тетяна Єфремова (09542920 53)

 

Період проведення фотоконкурсу: 2 червня — 26 червня 2020 року.

 

ПОЛОЖЕННЯ завантажити тут...

 

I місце поділили  Короленко Варвара Сергіївна (Вугледарська ЗОШ №2 Керівниця: Павлова Н. М.) та Тендітна Поліна Миколаївна (Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3  Керівниця: Щербина О.О.)

 

ІІ місце -   Блуділіна Марія Сергіїївна (Святогірська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-II ступенів №12,  Керівниця: Бабіч Л.М.)

 

ІІІ місце - Нікуліна Олександра Олександрівна (Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Керівниця: Охтирько А. В.)

 

Величезна подяка всім учасникам та учасницям конкурсу та їх керівникам та керівницям! Натхнення вам та наступних перемог!

 

 

 

 

 

З усіма роботами можна ознайомитися за посиланням

https://drive.google.com/drive/folders/1yDr7P2_F2ZEEEY9jBl2xN0g59xuTegek?usp=sharing

 

 

Привіт друзі!

Карантин — час для саморозвитку та професійного зростання.

Наша команда пропонує можливості, якими варто скористатися.

 

 

 

В Україні стартувала реєстрація на глобальну інноваційну програму для молоді UPSHIFT Online.

Мета програми - надати підліткам і молоді можливість розвивати професійні навички та заснувати власне соціальне підприємництво. 

 

Останній день реєстрації: 19 червня 2020 до 23:59

Участь в програмі безкоштовна.

 

Щоб продуктивно працювати, потрібно вміти відпочивати!

Квест - під час послаблення карантину це ідеальний формат розваги для молоді, яка втомилася сидіти вдома за навчанням і комп'ютерами. Хтось вважає, що це всього лише розвага, приємне проведення часу. І дарма: формат гри - це ще й інструмент пізнання нового.

 

 

А ще участь в них дає:

  • Позбавлення від відчуття повсякденної рутини.
  • Шанс випробувати себе в нетипових обставинах.
  • Розвиток уваги, кмітливості, інтуїції.
  • Відточування вміння працювати в команді, виробляючи спільні рішення і домагаючись спільної мети.

27 травня Донецький обласний дитячо-молодіжний центр організував квест «Garden Tour» в рамках проєкту «Школа волонтерства «Технологія добра» при підтримці Управління сім`ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання та використовуючи всі карантинні  засоби.

Наш центр перетворив прогулянку молоді в парку в дивну пригоду. У  квесті все підказки зашифровані в головоломках та QR кодах. Щоб їх прочитати, потрібно вирішити логічну задачку, яка вказує на місце, де захована наступна і зробити креативні завдання. Для учасників гри було багато нових емоцій.

Один з учасників квесту  Єгор Костюченко поділився своїми враженнями: «Ніхто не знав, що нас чекає, але в одному були впевнені - це буде незабутня пригода!»

 

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей — одне з найбільш «дитячих» свят у світі. В цьому році це буде 70-те свято дитинства, захисту життя, здоров’я і прав дітей.

Обласний конкурс відеороликів «Плекаємо дитинство», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей (далі – Конкурс), проводиться  Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром за підтримки  Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької Обласної держадміністрації.

Основна мета Конкурсу – розвинути морально-етичні якості молоді, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав молоді; соціальна підтримка талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

 

ПОЛОЖЕННЯ  завантажити тут...

 

Надсилайте свої заявки з конкурсними роботами на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Координаторка конкурсу: Олена (0999489729)

 

Період проведення конкурсу: 26 травня — 26 червня 2020 року

 

Час від часу кожній людині доводиться десь публічно виступати — у школі, в інституті, на курсах, тренінгах, при відповіді на заняттях, при захисті дипломних робіт, проектів…

І якщо поетами народжуються, то ораторами – стають через практику та навчання. Переконлива і виразна мова є запорукою успіху у різних сферах життя, в особистому спілкуванні і кар’єрі, у переговорах і продажах, у навчанні та науковій діяльності.

Публічний виступ – це завжди стрес і добряча порція адреналіну…
 
Ми підготували для вас навчальну програму «Грай словом» з основ ораторської майстерності. Вона створена для тих, кому є що сказати, і вони хочуть дізнатися, як краще це зробити.
 
Програма складається з модулів:
📍Як підготуватися до виступу.
📍Структура виступу.
📍Профілактика страху виступу.
📍Голос та дихання підчас промови.
📍Мова тіла під час виступу
📍Робота з запитаннями.
📍Як навчитися жартувати?
📍Імпровізація виступу.
📍Висновки.
 
По закінченню всі учасники навчання отримають сертифікати, а найактивніший учасник програми , якій якісно виконає усі домашнє завдання, отримає подарунок від Донецького обласного дитячо-молодіжного центру.
Зараз оголошено набір учасників до програми , група буде складатися з 20 осіб.
Долучитися до програми можна зареєструвавшись за посиланням:
 
Додаткова інформація: Олена (099)9489729

Згідно з положенням про конкурс, переможця у нас два-перший визначається методом підрахунку лайків під вашим постом у Facebook або Instagram та другий за вибором журі.

 

Тож, перший переможець-Клименко Ганна з фото Зеленої Катерини та її сестрички із с.Керменчик, Великоновосілківського району Донецької області з найбільшою кількістю лайків серед усіх робіт.
 
І переможець за вибором журі-Родина Цвігун, с.Новомайорське Великоновосілківського району Донецької області.
 

Additional information