Новости

28 червня о 17:00 у м. Краматорськ на площі Миру пройде урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Молода людина року-2021», який проводить управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

 

Конкурс проводиться щорічно з метою відзначення та підтримки найбільш активних молодих людей за вагомий внесок у культурне, соціальне, студентське життя суспільства, стимулювання позитивних зрушень у молодіжному середовищі та сприяння реалізації державної молодіжної політики.

15 червня  Донецький обласний дитячо-молодіжний центр спільно з Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Уряду Сполучених Штатів Америки» організували навчальний вебінар для керівників та фахівців молодіжних центрів Донецької області, головною тематикою якого було використання настільної ігрової методики «Коло безпеки».

 

 

Модератором вебінару була Катерина Пуха - представниця Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Уряду Сполучених Штатів Америки».

14 червня відбулася обласна сінемалогія з нагоди відзначення 130-ї річниці із дня народження великого сина України - Євгена Коновальця.

 

Більш ніж 50 молодіжних центрів в онлайн режимі долучилися до цього заходу.  Загалом, до перегляду документальних кадрів, обговорення та активного слухання долучилися біля 200 молодих людей.

 

Запрошений спеціаліст, начальник Південно – Східного відділу Українського інституту національної пам’яті пан Ігор Кочергін, дуже детально аналізуючи документальний фільм «Народження великого блефу. (Собор на крові)», з наданням інформації історичного напряму в доступній формі надав пояснення щодо питань по фільму.

 

З 8 по 10 червня  відбулось навчання команд молодіжних центрів - партнерів проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні».

 

Навчання відбувається у межах вже третього етапу компоненту «Активізація молодіжних центрів та молодіжна робота». На попередніх етапах команди молодіжних центрів за експертної дослідницької підтримки Максиміліана Фраса та Вікторії Безсмертної здійснили за участю молодих людей аналіз стану молодіжної роботи в центрах та програм неформальної освіти з наголосом на громадській активності та можливостях для участі молодих людей.

 

З вітальними словами та новинами в сфері молодіжної політики Ради Європи до учасників та учасниць тренінг-семінару виступила Антьє Ротемунд, директорка Департаменту молоді Ради Європи та Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту України  з новинами законодавства у сфері молодіжної політики України.

Намалюй малюнок форматом А4 будь-яким стилем за темою - “Україна очима молоді”.

 

Як ти бачиш свою Україну? Чи молода Україна у свої 30?

 

Виклади свої думки у роботу і будь вільним у своїй творчості, як вільна твоя Батьківщина.

 

Надішли на нашу поштову адресу (доставку оплачуємо ми) малюнок з заповненим додатком, який ви знайдете у положенні.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ тут...

 

Чекай результатів конкурсу і, можливо, саме твоя робота з’явиться на святковому календарі, який ми урочисто презентуємо на святкуванні Дня Незалежності України 24 серпня.

18-20 червня на Львівщині відбудеться XV ювілейний Молодіжний фестиваль «Зашків». Фестиваль вже традиційно проходитиме за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

 

 

Метою заходу є патріотичне виховання молоді через вшанування та нагадування про видатну постать Євгена Коновальця.

 

Цей фестиваль є прикладом яскравої співпраці задля досягнення спільної цілі – організації та проведення змістовної національно-патріотичної події, яка користується популярністю серед молоді та позитивно впливає на формування її поглядів і цінностей.

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят. Свято було засновано у 1949 році за рішенням сесії Міжнародної демократичної федерації жінок. Уперше відзначалося у 1950 році в 51 країні світу.

 

Святкування дня дитини запроваджено з метою привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення добробуту дітей в усьому світі Міжнародний день захисту дітей має свій символ. Це прапор зеленого кольору, на якому зображена наша планета, довкола котрої розташовані дитячі фігурки різних рас і національностей. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

 

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги й мудрості батькам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей. Зі святом!

З 16 по 20 червня в Запоріжжі пройде медіа-курс «Youth Media PWR» для молоді з Донецької, Луганської та Запорізької областей. На 5-денному інтенсиві команди дізнаються про специфіку роботи цифрових медіа та навчаться створювати та просувати соціально значущий контент.

 

Сучасні медіа формують наше ставлення до подій. Наша картина світу напряму залежить від того, які саме медіа ми читаємо, до яких лідерів думок прислухаємося та наскільки ретельно обираємо канали інформації, яку споживаємо.
 

Реєструйтесь: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeHEfANwija11.../viewform

Залучення молоді до соціальної дії" від Британської Ради в Україні. «Активні громадяни» - програма для молоді в галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

 

КОЛИ:15–18 червня 2021 року 0 16:00

 

ДЕ: Zoom платформа

 

ДЕДЛАЙН подачі заявки - 14 червня 2021 (до 23:59)

 

Реєстрація : https://forms.gle/ox9SQnBLjZ2uMmDm8

Вітаємо переможця челенджу Молодіжний центр «YelizavetCity» (с. Єлизаветівка), який набрав 583 лайків.

 

Вишиванки стали унікальним символом для молодіжних центрів Донеччини, які вийшли дуже яскраві, різноманітні.

 

Дякуємо всім молодіжним центрам, які долучилися до заходу:

 

МЦ «Крок до мрії», МЦ «Greenwich», МЦ «Вітер змін», МЦ «Star UP», МЦ «МІСТОК», МЦ «Гармонія», МЦ «Перспектива», МЦ «Сузір’я», МЦ «Імпульс», МЦ «Інтрига», МЦ «Lider-land», МЦ «Ініціатива», МЦ «FOX», МЦ «Прометей», МЦ «Зоря», МЦ «Оріана», МЦ «Хвиля», МЦ «Молодь UA», МЦ «Факел», МЦ «Сузір’я» (с. Урзуф), МЦ «Вулик», МЦ «Сузір’я» (с.Нікольське),МЦ "Junior traker", МЦ "Вільні".

Відбувся другий етап обласних онлайн змагань серед молодіжних центрів Донецької області.

 

Молоді люди - представники молодіжних центрів з різних куточків нашої області зустрілися в онлайн-просторі в гарячій боротьбі за чергову перемогу у серії змагань.

 

Першим в списках переможців на цей раз виявився молодіжний центр "Вікторія" з міста Мар'їнка.

Учасники змагань під час зустрічі перевірили свої знання з різних освітніх блоків, дізналися багато цікавих фактів та гарно із азартом провели свій час. А попереду команд чекає ще багато зустрічей та випробувань від ДОДМЦ.

 

Найцікавіше попереду!

Українці вже традиційно святкують День вишиванки  у третій четвер травня.

День вишиванки не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди.

Акція бере початок з ініціативи студентської молоді факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького університету імені Юрія Федьковича. У 2006 році вони запропонували один день року присвятити українській вишитій сорочці. Можна сказати, що свято існувало й відзначалося у вузькому колі, але у 2014 році воно вийшло не тільки за межі гуртка свідомого українського студентства, але й за межі самої України.

Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом.

Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром до дня святкування Дня вишиванки було організовано  фоточелендж «Молодіжний центр у вишиванці!».Молодь Донеччини  активно долучилася до заходу , переможця челенджу ми дізнаємося вже 24 травня.

Вражаймо світ красою і розмаїттям українських вишиванок!

Бережи українське – носи вишиванку!

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків.

Це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.

До цього дня Донецький обласний дитячо-молодіжний центр за підтримки Управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації організував онлайн-квіз з представниками військової молоді Донецької області.

До участі запрошені Військова частина 3057 Національної гвардії України м. Маріуполь (3 місце), співробітники Донецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки м. Краматорськ (1 місце) та представники Громадської організація "Джура-Схід" м. Покровськ (2 місце) Захід створено з метою вшанування пам’яті героїв України, популяризація свята в межах регіону та залучення молоді з-поміж силових структур до національно-патріотичних заходів.

Additional information