26_29_07_osn_mediagramЗ 26 по 29 липня у Святогірську на базі готельно-туристичного комплексу «Зелений гай» пройшов семінар «Основи медіаграмотності та критичного мислення».

У заході взяли участь підлітки віком від 14 до 17 років з різних куточків Донецької області:  Бахмуту, Лиману, Краматорську, Мирнограду, Слов’янску, Святогірську, Олександрівського району.

Протягом трьох днів хлопці та дівчата вчилися аналізувати інформацію, дізналися як відрізнити правдиві медіа-матеріали від фейкових, навчалися орієнтуватися у сучасному інформаційному просторі та багото іншого.

В якості тренерів та спікерів виступили працівники комунального позашкільного навчального закладу «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» та запрошені гості: Тетяна Іванова – тренер з медіаграмотності (ЗОШ № 1, м. Краматорськ) та Олексій Ладика – представник проекту Stop-Fake. За час проведення семінару було розглянуто цілу низку питань: фейк та судження, інформування та пропаганда, маніпуляції, захист від неправдивої інформації,

Також захід відвідали представники прес-центру об’єднаних сил Володимир Скоростецький  та Володимир Патола. Зустріч з військовими офіцерами була проведена у форматі вільного спілкування. Вони поділилися з молоддю своїм досвідом роботи, розповіли про основні принципи маніпулювання людьми через засоби масової інформації, про сучасні інформаційні війни та багато іншого.

Організаторами заходу виступили КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр», управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА, при співпраці зі штабом Об’єднаних сил з стратегічних комунікацій.

Судячи з відгуків самих учасників, семінар пройшов вдало та продуктивно.

Additional information