yvaga_ogolУправління у справах сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка на 2020 рік, який буде проходити протягом жовтня-листопада  2019 року.

Конкурс проводиться з метою забезпечення прозорості та ефективного розподілу коштів, які передбачаються в обласному бюджеті для підтримки інститутів громадянського суспільства на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок, сім’ї, національно-патріотичного виховання.

Конкурсна документація приймається з 07.10.2019 року по 05.11.2019 року (включно) щодня, окрім суботи та неділі, з 9.00 до 18.00 за адресою:             м. Краматорськ,     вул. Богдана Хмельницького, 6, 4-й поверх,  управління у справах сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

Детальніше...

Additional information