terenova_201914 жовтня вся Україна відзначала День захисника України. Ми вітали усіх своїх воїнів, синів та дочок, які захищають та боронять кордони нашої країни, які б’ються за наш спокій, за наше тихе життя, за можливість виховувати своїх дітей, навчатися і відпочивати без звуків вибухів та автоматних черг. 

Управління сім’ї, молоді, масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації разом з Департаментом освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, спільно з КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» та Донецьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді організували та провели обласний патріотичний вишкіл Теренова гра – козацький квест «Ми – юні захисники України» для молоді з міст Донеччини.
Почесними гостями на нашому святі стали представники ГО «Коло-медіа – Труханівська Січ», які провели одну за локацій квесту.
У квесті прийняли участь 150 осіб учнівської молоді. Більше 20 локацій чекали на рої, де останні змогли проявити себе, показати свою швидкість, розум, міць та єдність. Усі натхненні, щасливі, захоплені завданнями учасники отримали грамоти та цінні призи за участь.
Національно-патріотичне виховання є однією з ключових сходинок становлення молодого покоління. Повага і підтримка наших захисників громадянами, є рушійною силою змін. Нашим хлопцям та дівчатам важливо відчувати підтримку свого народу! І в такий день найменше, що ми можемо зробити, це подякувати їм! Подякувати за ту важку працю, яку вони виконують кожного дня.

Additional information