16_10_sloviansk16жовтня на базі АртПростіру «Happy Hub» (м. Слов’янськ) методист «Донецького обласного дитячо-молодіжного центру» розпочала програму «Крок до успіху» для молоді 14-17 років.

Для більшості з нас успіх — це якісь досягнення у світі. Для багатьох успіх — це не досягнення, а визнання і оплески. Для інших - це не кінцева мета, а рух до неї, коли сам шлях приносить задоволення та дарує відчуття успіху: такі люди цінують процес більше, ніж нагороду. Деякі люди взагалі відмовляються прагнути успіху, іноді з-за страху перед поразкою, а іноді з-за страху перед … самим успіхом! І мало, хто буде вважати себе цілком успішним, якщо просто буде проживати кожен день з відвертістю та простотою!

На якомусь етапі життя всі ми неодмінно ставимо собі це питання: «Що ж успіх означає для мене?» - навіть якщо це питання залишається в нашій свідомості всього на кілька хвилин! Однак, якщо ми не замислимось над цим питанням глибоко, то скоріш за все ми просто будемо сліпо наслідувати ідеї інших та жити за чужими мірками успіху, про які, як правило, ми дізнаємося ще в дитинстві та переносимо їх потім в своє доросле життя.

Програма включає інтерактивни сесій спрямовані на:

✔ формування важливих життєвих та соціальних навичок;

✔підвищення самооцінки;

✔ уміння працювати в команді та представляти себе;

✔знайомство зі світом почуттів та емоцій.

✔як організувати свій час.

Участь в програмі сприяє розвитку почуття команди, підтримки, взаємодопомоги, критичного відношення до ризикованих ситуацій, емпатії, формування здорового способу життя, профілактику стресу, зміцнення образу «Я».

На першій сесії учасники змогли познайомиться один з одним, із структурою та змістом тренінгової програми, створити атмосферу довіри, виділити сильні, ресурсні сторони кожного учасника.

Перший крок зроблено!

Далі буде…

Additional information