25_27_10_MP25-27 жовтня у м. Святогірськ, Донецька обл., тренерками Оленою Кравчук (м. Краматорськ, Донецький обласний дитячо-молодіжний центр) та Ніколаенко Дар’єю (м. Слов’янськ, Платформа ініціатив «Теплиця») за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації було проведено базовий тренінг за Програмою «Молодіжний працівник».

Мета тренінгу: сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики.

Завдання тренінгу:забезпечити учасників необхідним базовим рівнем для реалізації успішної молодіжної політики;налагодити діалог між різними учасниками молодіжної політики;надати учасникам можливість створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.

Програма 3-денного базового тренінгу Програми Молодіжний Працівник складалося з 3-х навчальних модулів:

Модуль 1. Молодіжна політика і молодіжна робота.

Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді

Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника.

Учасники тренінгу: лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю ; державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні ; працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Під час тренінгу учасники мали можливість обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері, а також презентувати роботу своїх організації

За результатами тренінгу 24 фахівца з впровадження молодіжної політики в Донецькій області отримають Свідоцтва встановленого зразка.

Радіємо та пишаємось новими партнерами в реалізації молодіжної політики області!

Additional information