4_11_zdorova_molod4 листопада на базі КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» відбулся круглий стіл «Здорова молодь- сильна країна» з представниками студентської молоді Донецького національного медичного університету.

В ході обговорення студенти підняли проблему здоров'я майбутнього покоління, а саме вроджені вади серця у дітей. 4,5 тисячі дітей з вадами серця щорічно народжуються в Україні. Тільки половина з них вчасно отримує медичну допомогу. «Заборгованість» досягає десятки тисяч чоловік. Вони чекають черги та втрачають час . Тільки в Донецькій області з пороком серця щорічно з'являється малюкі. Але статистики по таким захворюванням не ведеться в Донецькій області з 2014 року. Більшості з них можна допомогти, виконавши операції, які повністю допомагають поратись з вадами серця.

Студентська молодь вийшла з пропозицією створенням проекту "Серце майбутнього" , основною метою якого є допомога дітям з вродженими вадами серця на території області. Першим кроком вирішили зайнятися статистикою дітей з вадами серця та залучити небайдужих людей, які піклуються про майбутнє покоління України.

 

Additional information