18-19 листопада у м. Львів  пройшов   перший спеціалізований семінар «Фінансовий  менеджмент молодіжного центру», за підтримки Департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, Львівського обласного молодіжного центру, Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, @NGO Youth Platform \ ГО "Молодіжна Платформа".

До Львова завітали представники із різних куточків України для того, щоб отримати необхідні знання  в рамках програми «Ефективний менеджмент молодіжних центрів» . Методистка  КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» також долучилася до семінару від Донецької області.

 Впродовж семінару учасники розглянули  важливі питання, такі як:

  • фінансове планування та стратегію залучення коштів.
  • Вчилися писати – cash flow (усі наявні витрати і доходи центру
  • Говорили про бенефіціарів та стейкхолдерів нашої роботи. Вчилися визначати компанії та людей, яким ми можемо бути цікаві та корисні.
  • Вчилися комунікувати та пропонувати свою місію для фінансової підтримки.
  • Розглядали види та рівні партнерства.
  • Говорили про краундфандинг та як можна організувати донорування від громадян на постійній основі для підтримки діяльності центру.

Також розглядали успішні кейси від благодійного фонду «Даруємо радість» та їх фандрейзингової кампанії, «Клубу соціального інвестора Луцька» , який підтримує Молодіжний центр Волині.

Кажуть, що залучати фінанси для молодіжного центру дуже страшно  та важко . Але учасники спеціалізованого тренінгу, вже не бояться, бо знають як правильно – це робити .

Хочемо висловити подяку тренерам –  Kсенії Гоцько, Захару Ткачуку, Oльзі Шелест, Владиславу Гребенюку, Aнастасии Строило, які вклали у програму не тільки теоретичну інформацію, а ще показали як практично можна застосувати отримані знання.

Additional information