З 29 листопада по 1 грудня у Святогірську на базі оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» пройшов семінар «Основи медіаграмотності та критичного мислення».

У заході взяли участь підлітки віком від 14 до 17 років з різних куточків Донецької області:  Краматорськ, Костянтинівка, Миколаївка, Торецьк, Добропілля тощо.

Протягом цих днів хлопці та дівчата вчилися аналізувати інформацію, дізналися як відрізнити правдиві медіа-матеріали від фейкових, навчалися орієнтуватися у сучасному інформаційному просторі та багото іншого.

В якості тренерів та спікерів виступили працівники комунального позашкільного навчального закладу «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» та Тетяна Іванова – тренер з медіаграмотності (ЗОШ № 1, м. Краматорськ). За час проведення семінару було розглянуто цілу низку питань: факт та судження, інформування та пропаганда, маніпуляції, захист від неправдивої інформації, фейк та інше

Організаторами заходу виступили КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА.

Судячи з відгуків самих учасників, семінар пройшов вдало та продуктивно!

Additional information