11 грудня у м. Слов’янськ на базі Арт Простору «Happy Hub», пройшов заключний тренінг для молоді та учнів за темою: «Тайм менеджмент», за програмою «Крок до успіху».

Програма «Крок до успіху» проводилася за підтримки Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно – патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації, та включила в себе п'ятнадцять інтерактивних сесій.

На тренінгу молодь розвивала навички керувати своїм часом для попередження стресу та хронічної втоми, бути ефективним та успішним у навчанні та знаходити більше часу для захоплень та самовдосконалення.
Участь у програмі дозволила молоді розкритися, знайти свої сильні сторони, якості, ресурси, побачити перспективу в саморозвитку, стати більш впевненим в собі, навчитися плануванню життєвого шляху, вирішенню конфліктів, формуванню самооцінки та побудові міжособистісних стосунків,  підтримки, взаємодопомоги, критичного відношення до ризикованих ситуацій, емпатії, формуванню здорового способу життя, профілактики стресу, зміцнення образу «Я».

Після закінчення програми всі учасники отримали сертифікати.

Additional information