16-18 грудня у м. Святогірськ  пройшов  І Форуму  #ПроКач_МЦ, на якому зібралися активні представники молодіжних центрів Донеччини.

Захід був організований за підтримки Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно – патріотичного виховання Донецької обласної  державної  адміністрації. До проведення долучилися Асоціація молодіжних центрів Донеччини, ГО ПІ «Теплиця», Донецький обласний дитячо-молодіжний центр.Навчалися  керівники та керівниці молодіжних центрів та членів команд, які дотичні до організації діяльності молодіжних центрів у Донецькій області.

На відкритті семінару Лілія Золкіна - начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації зазначила: «Новостворена мережа молодіжних центрів має значний вплив на неформальний розвиток молоді, особливо у сільських та віддалених районах області. Завзяті керівники молодіжних центрів роблять велику роботу важливу для населення місцевих громад»

Учасники семінару обговорили плюси та мінуси комунальних та громадських молодіжних центрів, поділилися успішним досвідом роботи, навчалися планувати та проводити заходи, які цікаві для молоді та організовуються на запит самої молоді;  робили мапування на Гугл карті, де поставили мітки своїх центрів; аналізували склад громад та зазначили місця локалізації груп населення; вчилися формам роботи з різними соціальними групами. Проводили нетворкінг «Проблеми молодіжного центру» , виявляється, їх спільних не мало. Тому і шляхи вирішення шукали гуртом.

Спільна мета усіх працівників молодіжних центрів - надати можливості саморозвитку і самореалізації для молоді.

Крокуємо і працюємо далі!

 

Additional information