22 січня в Україні традиційно відзначають День Соборності. Вшанування цієї дати надзвичайно важливе у вихованні молоді. У стінах Донецького обласного дитячо-молодіжного центру відбулася обласна інтелектуальна гра "Моя Україна" присвячена 101 – річниці до Дня Соборності України.

Мета заходу: поглиблення знань сучасної молоді про нашу державу,  виявлення і розвиток пізнавальних інтересів виховання любові до рідного краю, формування поваги до історичного минулого і сучасного.

Учасниками гри була студентська молодь: Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м.Краматорська», Краматорський коледж технологій та дизайну, Відокремлений структурний підрозділ «Слов’янський коледж Луганського національного аграрного ліцею», Краматорське вище професійне училище(№ 14).

 

Призові місця визначили так:

ІІІ місце посіла команда "Джерело"- Краматорське вище професійне училище(№14).

ІІ місце "Українці"- Відокремлений структурний підрозділ «Слов’янський коледж Луганського національного аграрного ліцею».

І місце розділили команди "Altavista"- Краматорський коледж технологій та дизайну та "Юні патріоти"- Державний навчальний заклад "Міжрегіональне вище професійне училище м.Краматорська".

 

Призери конкурсу відзначенні грамотами та цінними подарунками. Проведена гра подарувала розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ маємо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою будуть  пишатися наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною.

Additional information