За ініціативи управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання у молодіжних центрах та мережі інтернет було проведено анонімне анкетування серед молоді. За результатами анкетування отримали результати, що 58% осіб мають сер’йозний вплив Інтернету на їх життя, та мають ознаки залежності, оскільки спостерігаються такі прояви поведінки, як надмірна захопленість Інтернетом, нездатність відволіктися для виконання своїх обов’язків.

Спілкування з друзями, пeрeгляд нoвин відбувається завдяки Інтeрнeту, який прoпoнує свoї правила та пoради щoдo будь-якoї ситуації. Мeрeжа як частина нашoгo життєвoгo прoстoру, призвoдить дo свoєріднoгo «звикання», змушує радитися з нeю та прислухатися дo її пoрад щoдo кoжнoї дрібниці.

В цей день ми вирішили залучити молодь   провести свій вільний час активно,весело та з користю для свого здоров’я, тож яскравою хвилею в молодіжних центрах Донеччини пройшли танцювальні тренінги для активної молоді .

Метою цього заходу став заклик громадян усього світу присвятити хоча б один день на рік звичайним людським заняттям без втручання високих технологій!

Additional information