18 лютого в Донецькому обласному дитячо-молодіжному центрі  відбулась  презентація Програми імені Фулбрайта в Україні. Студентська молодь дізналась про можливості, що надає Програма, умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання на магістерських програмах або проведення  досліджень в університетах США.

Про програму розповідали:

Філіп Копац, стипендіат 2019-2020 програми U.S. Student Program / English Teaching Assistantship (ETA), допомагає у викладанні англійської мови на кафедрі історії України Харківського національного університету ім.В.Н. Каразіна, має ступінь бакалавра з історії та філософії Університету Волша, США (Walsh University, SA; B.A. in History/psychology;

Катлин Блел, стипендіатка 2019-2020 програми U.S. Student Program / English Teaching Assistantship (ETA), допомагає у викладанні англійської мови у Житомирському державному університеті імені Івана Франка, брала участь у трьох міжнародних програмах, вивчаючи літературу в Чехії, міжнародний бізнес під час стажування у Китаї, маркетинг індустрії моди - в Італії.

Окрім презентації Філіп та Катлин відповіли на запитання молоді щодо культури та традицій Сполучених Штатів Америки.

Additional information