26 лютого на базі КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр»  відбувся круглий стіл на тему  «Партнерство між державними і недержавними  структурами – запорука успіху щодо подолання бар’єрів доступу до послуг профілактики ВІЛ-інфекції, наркоманії для підлітків та молоді з числа ключових груп».

 

Організаторами виступила громадська організація  «Наша допомога»(м.Слов’янськ),яка працює у сфері профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, догляду та підтримки людей, які живуть з ВІЛ з 2003 року. Пріоритетним напрямком діяльності організації є зниження шкоди щодо інфікування ВІЛ, туберкульозом, гепатитами серед підлітків та молоді ключових групу у м. м. Слов’янськ, Краматорськ, Лиманський та Слов’янський райони.

 

Учасники круглого столу заслухали повний звіт громадської організації про роботу за останні півроку, обговорили статистичні данні, надані  ГО «Наша допомога» про стан підліткового тютюнокуріння та алкозалежності. Були прийняти в розробку пропозиції щодо розгортання повномасштабної акції з профілактики ВІЛ-інфекції, наркоманії для підлітків та молоді Донецької області.

 

Additional information