27 лютого відбувся тренінг  «Перша домедична допомога», який  пройшов у рамках проєкту Школа волонтерства "Технологія добра", організований  Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром    спільно з  ГО "Підтримка психічного здоров'я - асоціація фахівців у галузі психічного здоров'я”  за підтримки уряду Німеччини та Мальтійської служби допомоги м. Львів.

Кваліфіковані тренери, пані Олена (м. Львів) та Ростіслав Чаку (м.Дружківка),  надали теоретичні та практичні знання про надання допомоги при нещасних випадках,  розповіли про комплекс простих термінових дій, спрямованих на збереження свого здоров'я і життя потерпілого.

Під час тренінгу молодь ознайомилась   з базовими навичками першої домедичної  допомоги, на тренувальних манекенах відпрацювали техники порятунку життя:  практика непрямого масажу серця, зупинка загрозливих кровотеч,  допомога при пораненнях. Також  відпрацювали метод Раутека, вивчили правила  власної безпеки при наданні першої допомоги.

 Молодь висловила свої враження від тренінгу: «У сучасному житті ми можемо стати свідками нещасного випадку . Тоді доля людини залежатиме від нас. Вправи з першої домедичної допомоги дали нам впевненість у поведінці в нестандартних ситуаціях. Ми переконались у тому, що  насправді надавати першу допомогу  не так і складно та страшно! Виявляється, що навіть декілька простих дій можуть врятувати людині життя».

За  результатами тренінгу  учасники отримали сертифікати міжнародного зразка.

Проєкт проходить за ініціативи Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно - патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації.

Additional information