На базі Міжнародної комп`ютерної академії «ШАГ» відбулася перша зустріч учнівської молоді з ІТ - фахівцями в рамках профорієнтаційної програми «Твій вибір», яку реалізує КПНЗ «Донецький обласний дитячо – молодіжний центр» за підтримки управлення у справах сім`ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання.

Після презентації професії, переліку різноманітних напрямків навчальних закладів, де можна її отримати  та підприємств, де ІТ – професіонали дуже потрібні почалася інтерактивна бесіда формату «питання – відповідь» між старшокласниками та викладацьким складом Академії.

Чи є потреба в ІТ – фахівцях на ринку праці? Яки ризики та погрози існують під час здобуття цієї професії? Як можна безпечно реалізовувати свої ідеї через Інтернет? Що треба робити для того, щоб бути справжнім ІТ –профі?

Питань було дуже багато, але викладачі «ШАГу» дали  на всі дуже вичерпні відповіді, бо вони є дійсно фахівцями.

Після опитування молоді, з фахівцями якої сфери вони б хотіли поспілкуватися, була відповідь – з практикуючим йогом і ця зустріч буде другою в рамках профорієнтаційної програми «Твій вибір».

Тобто: далі буде!

Additional information