Несподівано, так?

Але якщо ти живеш у Слов’янську, або десь у Лимані, де до найближчого моря десь 400 кілометрів, то те не значить, що ти не можеш отримати роботу своєї мрії.

Тож вітаємо нашого гостя Ільчак Владислава, wiper з більш ніж, трирічним досвідом роботи на різних суднах компанії Marlow Navigation

 

Вітаємо, Владиславе, розкажи, хто такий цей wiper і чим саме ти займаєшся на кораблі?

— Вітаю, wiper — це людина, яка працює в складі машинної команди (тобто механіків), вона належить до рядового складу (є офіцерський склад до якого належать старші механіки, другі, треті та четверті, і є рядовий склад, до якого я зараз належу). Знаєте, в нас таких чітких розділів між людьми і їхньою працею немає, бо ми є, як один цілий механізм і працюємо завжди разом.

 

Тобто твоє завдання слідкувати за технічним станом корабля?

— Так, ми слідкуємо за цим, ремонтуємо й підтримуємо кожен механізм у робочому стані.

 

А розкажи, чому ти обрав цю професію? Чи були в тебе в сім’ї теж моряки?

— В сім’ї моряків не було ніколи, я так сказати, майже перший. Насправді, я хотів стати футболістом, я займався з дитинства і виходило дуже добре, коли прийшов час обирати, я не знав куди себе подати, здебільшого, мені здається, на мене вплинув вибір двоюрідного брата, який доросліший, ніж я і який обрав таку професію.

Але зараз, я не жалкую, що пішов ось таким шляхом.

 

А де ти навчався?

— Я закінчив Морехідний коледж технічного флоту Одеської національної морської академії. Зараз продовжую навчання в Херсонській державній морській академії. (наразі в Донецькій області теж є Азовський морський інститут Національного університету «Одеська морська академія» у м. Маріуполь)

 

А для того щоби вступити до коледжу які іспити треба було здати? Які умови навчання, термін і вартість?

— Я вступив до коледжу після 9 класу. Було 2 іспиту — це Українська мова та математика. Умови там дуже гарні, навчатися там одне задоволення, викладачі професіонали свого діла, багато викладачів мають за своїми плечима великий морський досвід, це ті люди, які віддали більшість свого життя морю. Термін навчання становить 4 роки, на жаль, вартість я зараз не знаю й тоді не цікавився, так, як навчався на бюджетні форми навчання. (Навчання на платному за такою ж спеціальністю в Азовському морському інституті обійдеться десь у 35 тис. грн\рік)

 

Навчаючись у коледжі ти вважався студентом чи курсантом?

— Звичайно, курсантом і було круто.

 

І весь час навчання треба жити в казармі при коледжі?

— Ні, такого вже немає, кожен курсант живе там де йому зручно.

 

І виходить, що, навіть не прийшлося здавати ЗНО?

— Так. Після 9 класу не потрібно було, тільки вступні екзамени.

 

А які дисципліни викладають у таких навчальних закладах, які з них були найважчими для тебе?

— Всі дисципліни на пряму пов’язані з майбутньою професією. Це англійська мова, технічне обслуговування механізмів, конструкція кожного механізму, його технічна експлуатація і все в такому роді. Я би не виділяв, якусь окрему дисципліну, як важку, діло в кожному курсанті, який хоче чи не хоче навчатися, викладачі пояснюють доступно для кожного.

 

А якщо з англійською не складається в курсанта, то все? Він не зможе знайти роботу? Який необхідний рівень знання англійської вкрай важливий?

— Англійська мова — це один із ключових предметів, без англійської мови в нашій професії дуже важко. Такий курсант взагалі може знайти собі роботу в морі, але тільки в компаніях, де екіпаж тільки україно- або російськомовний, але ще й потрібно добратися до місця посадки на судно. Це аеропорти, автобуси, потяги, усе це за кордоном і без спілкування важко буде знайти своє місце призначення.

В основному досить рівня Intermediate, для роботи та для трансферу між домом та судном.

 

Розкажи про кораблі, вони завжди одні й тіж, чи завжди різні? Зараз ти на судні якого виду?

— У своєму не великому морському досвіді, як кажуть усі моряки, я зробив 3 контракти та кожен раз на різних судах. Є дуже багато класифікацій, типів, видів і кожне із них призначене для певної цілі.

Зараз я працюю на судні типу балкер, яке займається перевезенням вантажу, по типу: вугілля, зерна добрив і дуже багато чого іншого.

 

 

А, як відбувається процедура укладання контракту? Ось вийшов випускник із вишу твоєї професії, де він буде їх шукати?

— Компаній дуже багато, як і в Україні, так і по всьому світу, їх дуже легко знайти в інтернеті, там є вся необхідна інформація. До укладання контракту ще є низка процедур які необхідно пройти:

По-перше, це пройти бесіду на англійській мові із людиною, яка перевіряє базові ваші знання.

По-друге, це тестування, все на англійській мові, тестування 2 типів,на знання англійської мови і на знання професійних навиків і для кожного рангу свій відсоток проходження цього тесту.

По-третє, це інтерв'ю з представником компанії, або на пряму із судновласником

Ну, і, по-четверте, потрібно мати всі діючі сертифікати, медкомісію, паспорти, тобто усі документи.

Ну і коли вже з' явиться вакансія, тоді вже оператор компанії телефонує вам і пропонує контракт, з певними умовами і все в цьому дусі.

 

В українських компаніях теж такі умови для складання контракту? Чи вигідно працювати на наші компанії?

— Більшість компаній в Україні, це компанії із-за кордону, у нас розташовуються їхні офіси і вони співпрацюють з іноземними судновласниками. Але українських компаній теж досить багато й умови десь схожі.

 

А розкажи про свій розпорядок дня. І чи є вихідні, відпустки та лікарняні?

— Мій день починається з підйому о 7 ранку, у 7.30 у нас сніданок і о 8.00 розпочинається робочий день, о 12.00 обід до 13.00 відпочиваємо і з 13.00 працюємо до 17.00, але часто доводиться працювати й після 17.00, і до сніданку, вночі, а іноді буває в таке, що працюємо і 24 години в екстрених ситуаціях. Вихідний у нас 1 — це неділя.

 

Чим можна займатися у вільний час на кораблі? Як ви виходите на зв’язок із рідними?

— Ми працюємо по різному, хтось працює 4 місяці в морі — 4 дома, я свій останній контракт провів у морі 8 місяців і 1.5 місяці вдома, ось це була й моя відпустка, але відпусткою її важко назвати, тому, що пів місяці, навіть більше я провів, здаючи сесію. У вільний час зазвичай кожен наодинці із собою, дивимося фільми, серіали, хтось грає в комп’ютерні ігри, хтось дивиться телевізор, читаємо. На зв’язок вдається виходити в основному коли стоїмо в порту, або ідемо десь близько до берега, купуємо сімкарти тих країн у яких знаходимося, так і спілкуємося, це буває 1–2 рази на місяць.

 

А чи можна вам виходити із судна, коли воно стоїть у якоїсь країні? Гуляти містом, ходити в кафе?

— Так, звісно, ми це могли робити вільно, до карантину. Для того, щоби вийти в місто видають так званий ashor pass. Це означає, що ми можемо офіційно знаходитись у місті.

Через те, що, у нас безвізовий режим із країнами ЄС, то віза не потрібна. Вона потрібна тільки для інших країн, у яких немає безвізового режиму з Україною.

 

Це так круто! А скільки країн ти таким шляхом відвідав? І яка з країн тебе наразі вразила найбільше?

— Майже всі країни Європи. Із тих країн, де я побував найбільше, напевно, вразила Іспанія, з її незвичайним ритмом і ставленням до життя. Але кожна країна по-своєму особлива.

 

А чи є мрія побувати десь, де ще не був?

— Так, звісно, хотілося би побувати в Америці, у країнах Азії.

 

А чи може жінка працювати на судні чи це лише чоловіча професія? У коледжі були жіночі спеціальності?

— Так може, але це буває дуже й дуже рідко. Була одна спеціальність, де навчалися дівчата, це кораблебудівнича спеціальність. Була, навіть дівчина, яка навчалася на судноводінні

 

Нічого собі. А які, все ж таки, ти можеш виділити плюси й мінуси такої роботи?

— Із плюсів можна виділити - подорожі країнами і зарплата, а із мінусів - це відстань до рідних і близьких.

 

До речі про зарплатню, ось тільки вийшовши з навчальний закладу курсант, на яку зарплатню він може розраховувати? Якщо контракт, наприклад, з українською компанією та закордонною?

— Все залежить від компанії й типу судна, на якому буде працювати курсант (кадет). Ця цифра приблизно може бути від 300$ до 1000$ в місяць

 

Для того, щоб отримувати 1000 $ якими навичками та знаннями треба володіти, окрім англійської? І які компетенції ти б порадив розвивати, щоб отримувати задоволення від своєї роботи? Та бути в ній затребуваним професіоналом.

— Потрібно працювати на таких судах, наприклад, як танкера. Там, зазвичай, зарплатня вище, ніж на інших судах. А навички тіж самі, що і всюди. Потрібно себе показати з найкращої сторони, починаючи з навчання й показати, що ти дійсно професіонал із великої літери. Тут кожна риса дуже цінна, потрібно бути готовим до всього, як і у фізичному плані, та й  у розумовому. Адже тут ми наодинці із такою стихією, як вода й нам ніхто не допоможе, крім нас самих. Є, навіть приказка:«Море любит смелых да умелых».

 

І чи є попит зараз на таку професію? Зокрема в українських компаніях?

— Звичайно, є й буде у всіх компаніях, наші моряки вважаються одними з найкращих у світі.

 

Чи був момент, коли все хотілося бросити, але знаходилися сили і ви знов вертались і розуміли що ця професія на все життя?

- Таких моментів, на щастя, не було, я дуже задоволений, що обрав цю професію, це дуже цікаво, адже тут можна пізнати світ, пізнати себе, побути наодинці з самим собою і знайти себе в цьому житті!

А зрозуміти, що це професія на все життя легко, за вас це зробить море, бо, як то кажуть :"Моряка випробовує шторм". Шторм - це діло таке, кожен по різному переносить це, в такий час в основному роботи прибавляється, доводиться ще більше працювати, контролювати усе, аби знову побачити берег і привести наше судно в нові порти, нові країни. Після цього дуже легко зрозуміти чи ту стежину ви обрали!

Дякуємо нашому гостю, за таку цікаву зустріч, сподіваємось, хтось з вас надихнеться цією професією та теж зв’яже своє життя з морем. Не забуваємо, що перед вами відкриті всі двері, навіть якщо вони за 400 кілометрів від тебе.

Additional information